skip to Main Content

I-MOP XXL

Síla a výkon mycího stroje, hbitost plochého mopu!
I-mop XXL představuje příležitost pro vás, jak výrazně vylepšit čištění a údržbu podlah a zároveň ušetřit čas i peníze. I-mop, ve srovnání s běžnými mycími automaty, čistí rychleji, snadněji se používá a díky své flexibilitě dosahuje lepších výsledků.

RYCHLOST, PŘESNOST A DESIGN
VYČISTĚTE VĚTŠÍ PLOCHU A UŠETŘETE ČAS

I-mop je lehký, snadno ovladatelný a vyčistí více podlahové plochy než tradiční mokré vytírání za stejnou dobu. I-mop XXL umožňuje uživateli vyčistit až 2300 m² za pouhou hodinu a změnit představu o tom, jak by měl fungovat a vypadat automatický mycí stroj na podlahy.

O 90% ČISTŠÍ

ZMĚNA V KONCEPCI ČIŠTĚNÍ

Vyšší hmotnost stroje a tlak vyvíjený na kartáče umožňuje silnější drhnutí podlah během mytí. A rychlost otáčení činí kartáče účinnějšími, což vede k hlubšímu čištění. Díky vylepšenému sání odstraňuje i-mop veškerý špinavý roztok z podlahy, místo aby jej nechal uschnout, aby znovu kontaminoval povrchy. Tímto způsobem budou vaše podlahy znatelně čistší a řádně dezinfikovány. Test ATP, který měří úroveň kontaminace povrchů, potvrzuje, že i-mop je nechá o 90% čistší než tradiční kbelík a mop.

BEZPEČNOST

SNÍŽENÍ RIZIKA UKLOUZNUTÍ A PÁDU

Pokročilý systém dávkování a sání tekutin i-mopu odstraňuje veškerý použitý čisticí roztok a zanechává podlahu téměř okamžitě suchou, čímž se snižuje riziko pádu a uklouznutí. Není nutné rozmísťovat kužele s bezpečnostními výstrahami, protože po použití i-mopu je podlaha ihned připravena k provozu.

ČIŠTĚNÍ VĚTŠÍCH PLOCH

VĚTŠÍ ŠÍŘKA

Důvodem vývoje i-mop XXL bylo zajistit čištění velkých ploch se stejnou flexibilitou a rychlostí jako i-mop XL. Rozměry pracovní plochy se tak zvětšily na 62 cm, navýšila se i kapacita nádob na vodu.

CITACE

„Namísto toho, aby můj personál dostal mop a pak strávil hodinu úklidem, pomocí i-mopu XL uklidí prostor za pouhých 10 minut. Ušetřený čas může využít na něco jiného.“

– Pedro Ferreirra – manažer hotelu Hilton v Londýně

BATERIE S DELŠÍ VÝDRŽÍ

UŽ ŽÁDNÉ ZBYTEČNÉ PROSTOJE

I-mop má schopnost pracovat 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, stačí vzít pár dalších baterií, dobít je a vyměnit. Na rozdíl od tradičních konvenčních mycích strojů lze i-power baterie rychle a snadno vyměnit během provozu. V praxi 1 sada baterií pracuje asi hodinu a 2 sada se současně nabíjí.

UŠETŘETE ČAS A PENÍZE

CELKOVÉ NÁKLADY NA PROVOZ

Provozem i-mop XXL můžete ušetřit přibližně 20% času ve srovnání s běžným konvenčním čisticím strojem na podlahy s pracovní šířkou 50 až 75 cm. I-mop XXL kombinuje všechny prvky i-mop XL a zjednodušuje a zkvalitňuje čištění větších ploch.

KOMPAKTNÍ DESIGN

NÍZKÁ HMOTNOST A SNADNÉ SKLADOVÁNÍ

I-mop XXL je skvělým řešením na cesty, protože se snadno převeze kamkoli budete chtít. Je možné jej bez problémů přepravovat po schodech, eskalátorech, z budovy do budovy nebo dokonce v běžném osobním autě.

NÍZKÝ PROFIL PRACOVNÍ PLATFORMY

ČIŠTĚNÍ KOLEM OBJEKTŮ

Model i-mop XXL má platformu s nízkým profilem pouhých 7 cm. Jeho extrémní manévrovatelnost umožňuje čištění vedle, kolem a pod nábytkem, mezi obtížně přístupnými prostory, čímž se eliminuje potřeba čistit konkrétní místa.

ZÁLEŽÍ NÁM NA NAŠÍ PLANETĚ

I-mop XXL používá čisticí roztok mnohem efektivněji než mop nebo konvenční čisticí stroj. I-mop používá pouze malou část vody, která je spotřebována tradičními metodami čištění. Každá ušetřená kapka vody a každý ušetřený litr chemikálií díky i-mopu snižuje dopad na životní prostředí o více než 75%.

MÁTE ZÁJEM O I-MOP XXL? PŘIPOJTE SE K NAŠÍ REVOLUCI.
TECHNICKÉ SPECIFIKACE
APLIKACE
Vnitřní, pouze tvrdé povrchy
TEORETICKÝ VÝKON
Až 2300 m² za hodinu
PRAKTICKÝ VÝKON
1200 – 1800 m² za hodinu
RYCHLOST KARTÁČŮ
350 ot / min
PŘÍTLAK KARTÁČŮ
32 kg
PRACOVNÍ ŠÍŘKA
62 cm
ROZMĚRY (DxŠxV)
43 x 69 x 124 cm
HMOTNOST BEZ BATERIÍ
21 kg
NÁDRŽ NA ČISTOU VODU
5 l
NÁDRŽ NA ŠPINAVOU VODU
5 l (max 8 l)
MATERIÁL
PP, slitina hliníku

NAPÁJENÍ
2 ks baterie i-power 14
BATERIE
25.2 V, 14 Ah
DOBA PROVOZU
60 – 70 minut
EXTERNÍ NABÍJEČKA
110-240V, 50/60Hz
DOBA NABÍJENÍ
4 hodiny
Back To Top