skip to Main Content

I-POWER

Koncept i-power zavedl revoluci a současně nastavil nové standardy používání našich zařízení se stejným kompatibilním bezdrátovým zdrojem energie. Začali jsme s i-mop XL a rozšiřujeme koncept do všech našich nových produktových řad. Tímto způsobem nemusíte být při jakýchkoli čištěních připojeni k zásuvce, máte volný pohyb, kdekoli a kdykoli budete chtít.

VYMĚNITELNÉ BATERIE

Sada napájecích baterií i-power funguje na všech našich zařízeních napájených bateriemi a baterie lze kdykoli jednoduše vyměnit. Máme na výběr dva typy baterií, i-power 9 a 14. V závislosti na energii, kterou potřebujete, je můžete kombinovat a sladit.

UŠETŘETE ČAS

Baterie i-power vám mohou ušetřit drahocenný čas. Například proces čištění hotelu pomocí vysavače znamená, že musíte uvolnit, zapojit, odpojit a převinout kabel v každé místnosti. Tento proces vás stojí vždy 30 sekund. Hotel s 20 pokoji zvyšuje roční úsporu až 1 000 EUR.

JEDNA SADA PRO VŠECHNO

Jedna sada baterií a jedna nabíječka stačí pro kompletní systém čištění podlah. Naše i-power baterie napájejí i-mop XL a XXL, i-vac 4B MOVE, i-vac 5B, i-vac 9B, i-gum B a i-light XL.

MÁTE ZÁJEM O I-POWER? PŘIPOJTE SE K NAŠÍ REVOLUCI.
TECHNICKÉ SPECIFIKACE
I-POWER 9
24V – 8.8 Ah
I-POWER 14
25.2 V, 14 Ah
DOBA PROVOZU I-MOP XL
i-power 9    70-80 minut
DOBA PROVOZU I-MOP XXL
i-power 14    60-70 minut
DOBA PROVOZU I-LIGHT XL
i-power 9    25 hodin
DOBA PROVOZU I-GUM B
i-power 14    40 minut
DOBA PROVOZU I-VAC 5B
i-power 14    40 minut
DOBA PROVOZU I-VAC 9B
i-power 14    80 minut
DOBA PROVOZU I-VAC 4B MOVE
i-power 14    40 minut
DOBA PROVOZU I-SCRUB 30EM PRO
i-power 9    119 minut
Back To Top