skip to Main Content

I-VAC 30UR

NEJFLEXIBILNĚJŠÍ VE SVÉ TŘÍDĚ
Vysávání na jiné úrovni. Léta inovací a vývoje zdokonalila řadu i-vac. Model 30UR je vyvrcholením zpětné vazby uživatelů z odvětví úklidových služeb. S patentovaným systémem „Whizzo“ již uživatel nemusí hádat, zda je sáček plný. Rychlé odpojení horní části těla od spodní části s motorem umožňuje snadnou opravu a výměnu. Osvětlený vypínač a odpojitelný napájecí kabel vytváří jednoduché řešení při řešení potíží ve 3 krocích. Ergonomická rukojeť, revizní dveře pro kontrolu ucpání, měkká zadní kola s kuličkovými ložisky a štítek zařízení (pro registraci na oddělení nebo provozovatele) doplňují tento krásný stroj, který rovněž nabízí hladkou jízdu.

PLOCHÝ PROVOZ

I-vac 30UR může pracovat ve zcela ploché poloze, takže se můžete dostat pod všechna těžko přístupná místa, jako jsou stoly, nábytek, apod.

DOSÁHNĚTE NA VYSOKÁ MÍSTA

Model i-vac 30UR má teleskopickou trubici, která snadno dosáhne na vysoká místa a poskytuje ergonomický způsob ovládání stroje.

SNADNÁ OPRAVA A VÝMĚNA

Rychlé odpojení horní části těla motoru pro snadnou opravu a výměnu. Pro zjednodušení vašeho života jsme přidali oddělitelný napájecí kabel. Technická podpora není nutná.

WHIZZO

Patentovaný indikátor Whizzo vydává varovný signál, když je sáček plný nebo je ucpaný vysavač. Kromě toho poskytuje motoru chlazení, aby se zabránilo jeho přehřátí.

MÁTE ZÁJEM O I-VAC 30UR? PŘIPOJTE SE K NAŠÍ REVOLUCI.
TECHNICKÉ SPECIFIKACE
HMOTNOST
8,3 kg
ROZMĚRY (DXŠXV)
34 x 31 x 70 cm
DÉLKA HADICE
220 cm
DÉLKA KABELU
1200 cm
KAPACITA
6 l
PRŮMĚR TRUBICE
35 mm
NAPĚTÍ
110 V, 115 V, 230 V, 240 V
VÝKON MOTORU
1000 W
HMOTNOST BEZ BATERIÍ
21 kg
RYCHLOST KARTÁČE
3000 ot/min
PRACOVNÍ ŠÍŘKA
30 cm
HLUČNOST
69 dBA
SACÍ VÝKON
2000 mm
RYCHLOST VZDUCHU
32 l/sec
APLIKACE
VNITŘNÍ, SUCHÉ VYSÁVÁNÍ
ODNÍMATELNÝ KABEL
ANO
MATERIÁL
ABS/PC
ZÁRUČNÍ DOBA
1 ROK
Back To Top