skip to Main Content

I VAC 4B MOVE

SVOBODA POHYBU
Nedovolte, aby vás vysavač omezoval v práci. Noste zádový i-vac 4B MOVE, je lehký a bezdrátový. Umožňuje vám pohybovat se s maximální flexibilitou a pracovat efektivně.

MOVE I-VAC 4B

RYCHLOST

Tento vysavač vám umožní vysát více než dvojnásobek prostoru ve srovnání s běžným vysavačem a má ergonomičtější design. I-vac 4B Move výrazně zlepšuje a zjednodušuje práci, díky čemuž  je váš úklid čistší, rychlejší a bezpečnější.

LEHKÝ, PŘENOSNÝ

Bezdrátový zádový vysavač i-vac 4B Move vám poskytne větší volnost pohybu – zejména v těžko přístupných oblastech. Už se nemusíte trápit místy, kde musíte vysát nebo projít, jako jsou schody, rampy nebo jiné překážky.

CÍTIT SE POHODLNĚ

Opora na zádech umožňuje pohodlné a jednoduché ovládání. Ramenní popruhy jsou široké a ve spojení s hrudními popruhy vám poskytují maximální flexibilitu. Tento exkluzivní přepravní systém zaručuje maximální pohodlí v dlouhé pracovní době.

POUŽITÍ BATERIÍ I-POWER

Baterie I-power jsou všestranné ve všech našich zařízeních a rychle se vyměňují. Můžete si vybrat mezi dvěma typy baterií: i-power 9 nebo i-power 14.

TLAČÍTKO DÁLKOVÉHO OVLÁDÁNÍ

Tlačítkem na opasku můžete vysavač snadno zapnout a vypnout.

FILTRY HEPA A ULPA

Zvyšte účinnost vysavače použitím filtrů HEPA nebo ULPA.

I-BRUSH

Potřebujete vyšší sací sílu k vysávání koberců s vysokým vlasem? K tomu stačí náš i-brush! Toto příslušenství současně vyčeše a vysaje koberec, čímž odstraňuje veškerou existující nečistotu a prach.

MÁTE ZÁJEM O I-VAC 4B MOVE? PŘIPOJTE SE K NAŠÍ REVOLUCI.
TECHNICKÉ SPECIFIKACE
HMOTNOST
5,7 kg bez baterie
ROZMĚRY (D × Š × H)
24 x 33 x 36.6 cm (bez postroje)
DÉLKA HADICE
140 cm
KAPACITA
5 l
PRŮMĚR HADICE
32 mm
HLUČNOST
68 dB
SACÍ VÝKON
1300 mm
PROUDĚNÍ VZDUCHU
13,3 l / sec
APLIKACE
Suché vysávání
ZDROJ ENERGIE
baterie i-power 9 a 14
DOBA PROVOZU I-POWER 9
30 min
DOBA PROVOZU I-POWER 14
40 min
TYP NABÍJEČKY
externí
MATERIÁL
pp
Back To Top