skip to Main Content

CO-BOTIC™ 65

BOŘÍME BARIÉRY VELKÝCH PROSTOR

JEN MI ŘEKNĚTE, CO MÁM UDĚLAT
JÁ TU PRÁCI UDĚLÁM

Co-botic™ 65 je autonomní čisticí stroj, který se brzy stane vaším oblíbeným kolegou. Je schopen automaticky procházet komplexními reálnými prostředími, přizpůsobovat svou cestu jakýmkoli překážkám, na které narazí, a bezpečně reagovat na setkání s lidmi nebo zvířaty.

Klíčovým rysem Co-botic 65 je jeho inteligentní design, který umožňuje nést na své palubě imop Lite, což umožňuje operátorovi vystoupit z vozidla a vyčistit drobnější oblasti. Se dvěma sadami baterií můžete plynule jezdit  24/7. Díky poloměru otáčení pouhých 2,5 m je stroj extrémně flexibilní a nabízí vynikající manévrovatelnost.

PŘIPRAVENI NA PŘÍŠTÍ GENERACI
UKLIĎTE SI PO SOBĚ

Budoucnost je tady. Zahrnutím co-botických strojů do vašich čisticích prací udržíte vysoký standard čištění s maximální účinností. Tato technologie umožňuje automatizovat řadu úkolů prostřednictvím interakce mezi lidmi a robotikou. Cobot je navržen tak, aby spolupracoval s člověkem (na rozdíl od robota). Stručně řečeno: lidé se mohou věnovat různým úkolům, zatímco opakovanou práci může dělat cobot způsobem, který je rychlejší, ekologičtější, čistší, bezpečnější a lepší pro všechny.

  • Velké prostory takto lze uklízet rychle a efektivně.
  • Úklidový personál se tak může soustředit na detailní a zručnější práci
  • Snadné ovládání a nastavení pomocí aplikace
  • Přidejte do své pracovní síly pokročilou umělou inteligenci
KRYJU TI ZÁDA
CO-BOTIC A IMOP LITE: SKVĚLÉ DUO

Umožněte co-botic 65 uklízet velké prostory, zatímco operátor se bude věnovat menším plochám a detailnějším pracím. Snadno tak ušetříte až 50 % času úklidu. Vysvětlující ikony a čistý panel usnadňují jízdu. Pomocí aplikace můžete ovládat autonomní funkce.

UDĚLEJTE PRÁCI RYCHLE
NE VŠECHNY SKVĚLÉ VĚCI POTŘEBUJÍ ČAS

Co-botic 65 drhne podlahy tlakem 25 kg kartáče na podlahu a 175 ot./min. Imop Lite lze snadno doplnit nebo vyprázdnit tak, že z co-botic 65 do něj hadicí napustíte čistou vodu nebo vyprázdníte jeho nádobu na špinavou vodu.

UDĚLEJTE PLANETU ZNOVU SKVĚLOU
MILUJEME MATKU PŘÍRODU

Co-botic 65 může běžet v ekologickém režimu. To znamená, že šetříte vodu a čistící prostředek a zároveň prodlužujete životnost baterie. Baterie jsou dobíjecí. Díky 2D mapování si co-botic 65 vždy vybere tu nejchytřejší cestu a předchází tak plýtvání energie baterie.

ÚKLID A BEZPEČNOST JDOU RUKU V RUCE
BEZPEČNOST SE NEDĚJE NÁHODOU

Stroj odpovídá normám EU-CE. Palubní senzory zajišťují bezpečnost obsluhy a osob v jejím okolí. Nádrže mají antibakteriální povrch, který zabíjí bakterie a zabraňuje jejich ulpívání na nádrži, což vede k výraznému snížení zápachu a bezpečnějšímu pracovnímu prostředí pro úklidový personál.

POJEĎTE S NÁMI NA PROJÍŽĎKU
ŘÍZENO ÚSPĚCHEM

Kombinací autonomního čištění s vyškoleným lidským okem můžete ze svých čisticích operací vytěžit maximum. Obsluha a stroj tvoří dokonalý tým, protože mohou současně provádět opakované a podrobné úklidové práce.

TECHNICKÉ SPECIFIKACE
PRACOVNÍ ŠÍŘKA
610 mm
TEORETICKÝ VÝKON
2745 m2 / hod.
SKUTEČNÝ VÝKON
1400 m2 / hod.
TLAK KARTÁČŮ
25 kg
RYCHLOST OTÁČEK
175 ot./min.
PROVOZNÍ HMOTNOST
208 kg
HRUBÁ HMOTNOST VOZIDLA
349 kg
RYCHLOST JÍZDY
4.5 km/h
OBJEM NÁDRŽE NA ČISTOU VODU
58 l
OBJEM NÁDRŽE NA ŠPINAVOU VODU
55 l
OBJEM NÁDRŽE NA ČISTÍCÍ PROSTŘEDEK
5,5 l
BATERIE
i-power 14: 25.2 V, 14 Ah
NAPĚTÍ
24 V
DOBA PROVOZU
80 min (24/7 s extra sadou baterií)
ROZMĚRY (d x š)
1460 mm x 600 mm
RADIUS OTOČENÍ
2500 mm
CHCETE ZKUŠEBNÍ JÍZDU?

nebo

Back To Top