skip to Main Content
Restaurace a stravování
Maloobchod
Supermarkety
Hotely
Úklidové služby
Doprava
Showroomy
Zdravotnictví
Průmysl
Veřejné instituce
Vzdělávání
Tělocvičny
CHÁPEME, ŽE ÚKLID RESTAURACÍ JE ROZHODUJÍCÍ PRO VÁŠ ÚSPĚCH!

Aby dobrá restaurace byla skvělou restaurací, je nutné mít dokonalou kuchyni, příjemnou atmosféru a čistou jídelnu. Správné čištění a dezinfekce jsou nezbytné pro zdraví a bezpečnost vašich zákazníků a zaměstnanců. Konec konců, protože vaše firma je spojena s potravinami, mít čisté povrchy je nutností, aby nedošlo ke kontaminaci.

„Namísto toho, aby můj personál dostal mop a pak strávil hodinu úklidem, pomocí i-mopu XL uklidí prostor za pouhých 10 minut. Ušetřený čas může využít na něco jiného.“

– Pedro Ferreirra – manažer hotelu Hilton v Londýně

CHRAŇTE SVÉ ZÁKAZNÍKY A ZAMĚSTNANCE PŘED UKLOUZNUTÍM

Mastné prostředí je vlastní restauracím, což má za následek kluzkou podlahu. Dlouhá pracovní doba, sychravé počasí a skvrny jsou faktory, které představují další riziko pádu. Čištění podlah v kuchyních a místech, kde se rychle střídají zákazníci, je klíčem k zabránění možným pádům. S  i-mopem můžete podlahy rychle umýt a vysát a mít je obvykle během několika vteřin suché a bezpečné. Použití i-mopu v kombinaci s naším upozorněním na uklouznutí vám může ušetřit čas, peníze a pomůže vám zabránit jakýmkoli nehodám a vážným zraněním.

VYČISTĚTE ZA ZLOMEK ČASU

Čištění v restauracích rychlého občerstvení je přesně to, co název napovídá: rychlost, účinnost a pravidelnost, která odráží podstatu samotného fast foodu. Nekonečný tok objednávek zatěžuje zaměstnance, kteří nemají k dispozici nejlepší vybavení pro rychlé a efektivní čištění. Díky produktivitě 8 až 10krát rychlejší než konvenční mop je i-mop ideálním zařízením pro čištění podlah. Čistí jakékoli místo, od vstupu do restaurace, přes kuchyni po sociální zařízení. Některá fakta:

Čistění kuchyně o velikosti 30 m² s kbelíkem a mopem trvá asi 15 minut. U i-mopu to bude trvat jen 5 minut.

Čistění jídelny o velikosti 150 m² s kbelíkem a mopem trvá asi 90 minut. U i-mopu to bude trvat jen 5 minut.

Vyčištění skvrn pomocí kbelíku a mopu trvá asi 10 minut. U i-mopu to bude trvat jen 5 minut.

Back To Top