skip to Main Content
Restaurace a stravování
Maloobchod
Supermarkety
Hotely
Úklidové služby
Doprava
Domácnosti
Zdravotnictví
Průmysl
Veřejné instituce
Vzdělávání
Tělocvičny
VZDĚLÁVÁNÍ JE FORMOVÁNÍ NAŠÍ BUDOUCNOSTI. UDRŽUJME NAŠI BUDOUCNOST ČISTOU!

Vzdělání je základem naší budoucnosti. Udržujme naši budoucnost čistou! V našich státních a soukromých školách tráví naše děti, učitelé, zaměstnanci a další odborníci většinu týdne. Je to jejich bezpečný přístav mimo domov, kde se setkávají se svými přáteli, začínají svůj život a kariéru. Je nezbytné, aby vzduch, podlaha, strop a všechna místa byla co nejčistší, aby zajistila zdravý začátek života.

 

ČISTÉ LAVICE

Čištění mikrovláknem změnilo kvalitu úklidu. Méně chemikálií a vody se rovná udržitelnější a zdravější planeta.

MOBILITA

Učebny a tělocvičny jsou plné překážek, které vyžadují stroje s extrémní manévrovatelností. I-mop XL & XXL jsou perfektními nástroji pro čištění chodeb a větších ploch, protiskluzových podlah, dřevěných podlah nebo umělých povrchů v tělocvičnách. S patentovanými Twister pady a kartáči různých tvrdostí vyčistěte každý povrch.

 

AKUMULÁTOROVÉ VYSÁVÁNÍ

Zkuste bezdrátové vysávání. Nyní můžete vysávat učebny, chodby a posluchárny, aniž byste byli limitováni kabelem a zásuvkami.

ŘEŠENÍ PRO JAKOUKOLI OBLAST

i-teamcz má kompletní řadu vybavení pro čištění podlah v jakémkoli místě školky, základní a střední školy nebo univerzity. Vyčistěte maximum učeben, laboratoří, chodeb a sálů s i-mop XL a vysajte koberce pomocí naší řady profesionálních vysavačů i-vac (5B69B nebo 30UR v závislosti na vašich potřebách a přáních). Udržujte svá hřiště, parkoviště a další venkovní plochy bez zaschlých žvýkaček pomocí i-gum a pomocí i-scrub 21B udržujte čisté těžko přístupná místa. Nahraďte kbelíky a vytírání mopy i-mopem XL pro čištění šaten, koupelen a schodišť. Ušetřete čas a neproduktivní cesty po budovách s využitím i-land (řešení „vše v jednom“ – úklidové centrum) a objevte nové způsoby organizace práce při úklidu.

Back To Top