skip to Main Content
Restaurace a stravování
Maloobchod
Supermarkety
Hotely
Úklidové služby
Doprava
Domácnosti
Zdravotnictví
Průmysl
Veřejné instituce
Vzdělávání
Tělocvičny
VYSOCE KVALITNÍ PRŮMYSLOVÉ ČIŠTĚNÍ

Výrobní haly, skladovací prostory, technické zázemí, chodby, kanceláře, sprchy, toalety, atd. vyžadují řadu zařízení na čištění podlah pro udržení produktivního prostředí a splnění požadavků na ochranu zdraví a bezpečnosti. I-teamcz nabízí na trhu vybavení s ověřenými výsledky pro péči o podlahu – včetně automatických myček, vysavačů, čisticích center a mnohem více – pro všechny typy průmyslových prostor.

 

DISTRIBUČNÍ A LOGISTICKÁ CENTRA

Čištění průmyslových zón je výzvou kvůli různým typům podlah a překážkám. Promluvte si s námi a zjistěte, jak efektivněji provádět čištění.

MOBILITA

Továrna je pracoviště plné těžkých strojů, komplexní infrastruktury a pečlivě vypočítaných procesů, které vyžadují maximální pozornost k detailům. Udržování pracovního prostoru v čistotě je absolutně nejvyšší prioritou pro bezpečnost a stabilitu vašeho provozu. Podstatnou součástí udržování montážní linky v pořádku je čištění a správná údržba a i-mop XXL je osvědčený stroj, který dokáže vyčistit více než 1200 m² za hodinu. Systém vyměnitelných baterií i-power vám umožňuje nabíjet jednu sadu baterií, zatímco druhá je používána a poté je vyměnit, což vašemu stroji umožňuje nepřetržitou práci 24/7. Zařízení i-range vyčistí jakoukoli část vašich provozů, od kanceláří po expedici. i-teamcz klade nejvyšší důraz na bezpečnost pracovníků, jak je vidět v ergonomických rozměrech, snadném a intuitivním ovládání, vynikající viditelnosti a robustní konstrukci všech našich produktů. Naše inovativní technologie zlepšují čisticí výkon, snižují celkové náklady na čištění a chrání zdraví a bezpečnost. Technologická inovace, kterou jsme dosáhli, zvyšuje výkon procesu čištění, snižuje vaše celkové náklady a chrání zdraví a bezpečnost.

i-mop XXL v akci

Tato inovace umožňuje uživateli vyčistit až 1800 m² za pouhou hodinu a naprosto překlopit vnímání toho, jak by měl větší čisticí stroj na podlahy vypadat, ovládat se a pracovat.

BEZPEČNOST

Chápeme vaši potřebu rychlého a důkladného čištění podlah, které se integruje do výrobních procesů a nenarušuje je. Produkty i-range poskytují efektivní čištění podlah při nižších celkových nákladech na vlastnictví. Životní cyklus produktů i-team nabízí návratnost investic, která se vyplatí za pouhé týdny. Navíc je naše zařízení snadno ovladatelné, jednoduché na údržbu a vysoce spolehlivé. U potravin a nápojů je rozhodující udržování hygienického prostředí. Vysoce výkonné stroje i-team pro péči o podlahu a komplexní řešení pomáhají zajistit čistá a hygienická prostředí, kde se výrobky připravují, zpracovávají, balí, skladují nebo přepravují.

Back To Top