skip to Main Content
Restaurace a stravování
Maloobchod
Supermarkety
Hotely
Úklidové služby
Doprava
Domácnosti
Zdravotnictví
Průmysl
Veřejné instituce
Vzdělávání
Tělocvičny
NIKDY NEPŘESTÁVEJTE ZKOUMAT ČISTOTU NA CESTÁCH

Letiště, vlaková a autobusová nádraží nebo metropolitní místa zahrnují obrovské prostory, obvykle mezi 1 000 až 28 000 metrů čtverečních, stropy mohou být vysoké i dvě podlaží a stěny jsou většinou skleněné. Všechny tyto otevřené a společné prostory však znamenají spoustu údržby čistoty a úklidu.

MYTÍ OKEN

I-suit umyje i nejvyšší okno. Revoluční metoda mytí oken, která zbavuje zaměstnance nejméně 50% fyzické námahy, která se při práci vyskytuje. Práce s teleskopickou tyčí v kombinaci s i-suit vám umožní pracovat třikrát rychleji. Už nemusíte nosit a neustále vyměňovat žebřík, abyste dosáhli míst, která chcete umýt.

BEZPEČNOST

Desítky tisíc lidí projdou letišti, vlakovými a autobusovými nádražími. Nedávná studie provedená pojišťovnami na třech hlavních amerických letištích zjistila, že samoobslužné odbavovací stánky mají nejšpinavější povrchy na letišti. Běžná odbavovací obrazovka v těchto stáncích naměřila 253 857 CFU ve srovnání s průměrný 172 CFU naměřeným na toaletním prkénku v domácnosti.
Obrovský objem provozu, který prochází těmito místy 24/7 znamená, že se prostory a povrchy rychle zašpiní s někdy alarmující úrovní kontaminace. Díky prvotřídnímu servisu a údržbě je zde nutný ještě vyšší standard úklidu, a to vyžaduje řadu produktů, které jsou rychlejší, bezpečnější a ekologičtější.
Naše produkty z mikrovláken i-fiber používají méně chemikálií a méně vody, což vede k udržitelnější a zdravější planetě. Tým i-team učinil tuto myšlenku o krok dále a vytvořil celou řadu pomůcek a vybavení, které doprovází systém vše-v-jednom.

PŘEMÍSTITELNOST

Místa veřejné dopravy jako jsou chodby, eskalátory, veřejné toalety, restaurace, vstupní brány, vyžadují vysoce kvalitní úklidová zařízení, která fungujÍ efektivně v různých oblastech. Úklidové týmy se musí potýkat s velkým počtem lidí, což vyžaduje flexibilní, kompaktní a rychlý sortiment produktů.

ÚKLID KOLEM PŘEKÁŽEK

I-mop XXL je vylepšený, vertikálně navržený, velkoobjemový automatický čistící stroj s vylepšenou integrovanou záložní nádobkou na čistící prostředek. Můžete uklidit pod židlemi, lavicemi, stoly, obslužnými místy, umyvadly a  eskalátory. I-mop XXL je ergonomický a lehce ovladatelný. Na místě se může otáčet o 360 ° a může běžet 24/7 bez přestávky! I-mop XXL je také skvělý pro čištění chodeb a může být snadno přepraven na více míst. Není problém přemístit i-mop XXL po eskalátorech. Potřebujete ho přestěhovat z budovy do budovy? Žádný problém s řešením i-land XL, vše-v-jednom, můžete mít všechny své úklidové nástroje v jednom vozíku. Skoncujte s neproduktivními cestami pro další úklidové vybavení!

Back To Top