skip to Main Content
Restaurace a stravování
Maloobchod
Supermarkety
Hotely
Úklidové služby
Doprava
Domácnosti
Zdravotnictví
Průmysl
Veřejné instituce
Vzdělávání
Tělocvičny
ČISTÍCÍ VYBAVENÍ PRO HOTELY

V oblasti pohostinství očekávají hosté a zákazníci zařízení, která budou čistá, bezpečná a příjemná, aniž by je to obtěžovalo. Vylepšete image svého zařízení a vybavte ho řadou trvalých a spolehlivých strojů na čištění podlah, které splní všechny potřeby, od každodenního úklidu v pokojích, důkladného vyčištění koberců ve vstupní hale až po drhnutí a vysušení tvrdých podlah.

OSVOBOZENÍ OD NAPÁJECÍHO KABELU

Práce s bezdrátovými stroji osvobozuje zaměstnance v pohybu po vašem provozu a znatelně spoří čas a zvyšuje výkon. Úklid hotelového pokoje může být docela obtížný díky nedostupným místům a překážkám (postele, stoly, stolky, skříňky a další), přesto vyžaduje vysoce kvalitní úklid každý den. Pomocí bezdrátových vysavačů i-team Global můžete výrazně zlepšit kvalitu úklidu a ušetřit tak velké množství času. Vysavač i-vac 9B vysává bez kabelu a pojme až 9 litrů. Představte si, kolik času lze ušetřit, aniž byste museli neustále přepojovat kabely ze zásuvky do zásuvky a každých pár minut zásuvku hledat?

UMÍME ZMĚŘIT ČISTOTU

Zajistěte si na svých toaletách a v koupelnách čistotu bez poskvrny pomocí kontroly čistoty se sadou i-know. Model i-scrub 26H je vybaven integrovaným UV světlem, které vašim zaměstnancům umožní zkontrolovat, jak důkladně vyčistili daný povrch. Tím se výrazně zvyšují vaše kontrolní schopnosti. S naší sadou i-know sledujte čistotu všech míst a pomocí testů ATP z této sady rychle kontrolujte, zda byly povrchy důkladně vyčištěny. Implementací monitorovacího nástroje bude úklidový personál pracovat důsledněji, protože ví, že čistota může být pravidelně měřena a kontrolována.

Back To Top