skip to Main Content
Restaurace a stravování
Maloobchod
Supermarkety
Hotely
Úklidové služby
Doprava
Domácnosti
Zdravotnictví
Průmysl
Veřejné instituce
Vzdělávání
Tělocvičny
V ČISTÉM OBCHODĚ SE ZÁKAZNÍK CÍTÍ PŘÍJEMNĚJI

Konkurenceschopnost maloobchodu se neomezuje pouze na zboží na regálech. Ujistěte se, že vaši zákazníci jsou spokojeni s čistými vchody, chodbami, prodejními plochami, sociálním zařízením atd. Obecná čistota a vzhled – zejména v oblastech s vysokým provozem – jsou důležité pro vytvoření pozitivních zkušeností zákazníků a vedou k opakovaným nákupům.

UDRŽUJTE BEZPRAŠNÉ PROSTŘEDÍ VE VAŠEM OBCHODĚ

Víme, že maloobchodní prostředí má zvláštní potřeby. Oblasti, které jsou obtížně přístupné a kde se snadno hromadí prach, jako jsou vysoké okraje, větrací mřížky nebo horní police. Tento prach nakonec ulpí na podlaze, nebo ještě hůře, na vašich výrobcích. To není špatné jen pro spokojenost zákazníka, ale to znamená, že musíte podlahu vyčistit znovu. Mějte prach pod kontrolou pomocí našeho i-fibre. Jeho struktura je flexibilní, ideální pro čištění stěn, rohů a obtížně přístupných oblastí. Používejte i-fibre v kombinaci s vysavači i-vac 6 nebo i-vac 9B, oba s extra dlouhou sací hadicí.

ČIŠTĚNÍ NA CESTÁCH

V dnešní době jsou obchody ve většině případů otevřeny 7 dní v týdnu a mají dlouhou otevírací dobu. Tato skutečnost vyžaduje jiný přístup k čištění. Aby bylo vše v čistotě, provádí spousta obchodů úklid během otevírací doby, kdy je nutné vyčistit celou provozovnu. Vzhledem k tomu, že během provozní doby jsou i hodiny vyššího provozu, je výběr účinnějších produktů nezbytný.

I-mop XL je ideální pro tyto potřeby. Kombinuje flexibilitu mopu s výkonem a rychlostí podlahového mycího stroje. Je rychlý, dosahuje na místa pod objekty a je velmi bezpečný. Pokročilý systém dávkování a sání tekutin i-mop XL odstraňuje veškerý použitý čisticí roztok a zanechává podlahu téměř okamžitě suchou, čímž se snižuje riziko pádu a uklouznutí.

Back To Top