skip to Main Content
Restaurace a stravování
Maloobchod
Supermarkety
Hotely
Úklidové služby
Doprava
Showroomy
Zdravotnictví
Průmysl
Veřejné instituce
Vzdělávání
Tělocvičny
LESKLÉ PODLAHY A PRŮZRAČNĚ ČISTÁ OKNA

Když potenciální zákazník vstoupí do vaší provozovny, jednou z prvních věcí, které si všimne, je čistota showroomu, kde vystavujete své výrobky. Pokud je váš showroom zářivě čistý, jeho pozornost půjde přímo k výrobkům, ale pokud je špinavý, zaprášený nebo jinak znečistěný, odvrátí to jeho pozornost od vystavených produktů. Nezáleží na tom, jestli prodáváte auta, kuchyně, elektroniku nebo cokoliv, co vás napadne. Proto je nesmírně důležité vybavit váš personál vhodným čisticím zařízením, jako je vysoce výkonný automatický čistič na lesklé podlahy a vynikající nástroje z mikrovlákna, které zajistí čistotu vašich výrobků.

LESKLÁ PODLAHA

Nechte svůj showroom zářit čistotou jako nikdy předtím. Vysajte koberce pomocí i-vac 6 a použijte kazetu se svou oblíbenou vůní, aby příjemně prostoupila vaši provozovnu. Pomocí čištění s i-mop XL a speciálních padů Twister šitých na míru zajistíte zářivě čistou podlahu,  která zaujme zákazníky, jakmile vstoupí. Vše může být čisté jako sklo!

ČIŠTĚNÍ RECEPCE

Nechte recepci vyčistit nejinovativnějšími produkty na trhu pomocí speciálních mikrovláken i-fiber a zajistěte dlouhodobý pocit čistoty!

LESKLÉ PODLAHY S I-MOP XL

Pro udržení vysoce kvalitních lesklých podlah ve vašem showroomu je velmi důležité vybavit i-mop vhodnými kartáči nebo pady.

Back To Top