skip to Main Content
Restaurace a stravování
Maloobchod
Supermarkety
Hotely
Úklidové služby
Doprava
Showroomy
Zdravotnictví
Průmysl
Veřejné instituce
Vzdělávání
Tělocvičny
KAŽDÁ SEKUNDA SE POČÍTÁ. VŠECHNY ŽIVOTY JSOU VZÁCNÉ. VAŠE ČIŠTĚNÍ MŮŽE BÝT ROZDÍLEM.

Každodenní záchrana životů: Lékaři, zdravotní sestry a nemocniční personál musí pracovat v bezpečném a čistém prostředí. S produkty i-team může úklidový personál zajistit, aby Pohotovost, zotavovací místnosti, chodby, kuchyň, toalety a každé patro v nemocnici byly dostatečně čisté, aby odpovídaly standardům vysoce kvalitní zdravotní péče.

 

Začněte měřit úroveň čistoty podlah

Vědecky dokážete, jak efektivní a důkladné čištění produkty řady i-range skutečně je, použitím sady i-know, která obsahuje testy ATP, měřiče kluzkosti a nečistoty.

Dalším skvělým produktem pro kontrolu, zda je čištění dobře provedeno, je i-scrub 26H s integrovaným UV světlem. Toto světlo vám umožňuje okamžitě prozkoumat a zkontrolovat vaši práci a podstatně vylepšit postupy čištění a dezinfekce.

HYGIENA

Zjistili jsme v našich demonstracích v mnoha nemocnicích, že většina nemocničních chodeb a čekáren se zdá být čistá, ale po skutečném testování kvality jsou stále značně kontaminovaná. I-mop představuje příležitost, jak výrazně zlepšit čištění a údržbu podlah.

 

Síla a výkon mycího stroje, hbitost plochého mopu!

Hmotnost i-mopu a tlak vyvíjený na kartáče umožňuje silnější drhnutí podlah během mytí. Rychlost otáček činí kartáče účinnějšími, což vede k hlubšímu čištění. Díky vylepšenému sání odstraňuje i-mop veškerý špinavý roztok z podlahy, místo aby jej nechal uschnout, aby znovu kontaminoval povrchy. Tímto způsobem budou vaše podlahy znatelně čistší a hygieničtější. Test ATP potvrzuje, že po použití i-mopu jsou povrchy o 90% čistší ve srovnání s povrchy udržovanými kbelíkem a mopem.

 

S více než 350 ot/min a 22 kg tlaku kartáče i-mop čistí efektivně a úplně. Ideální pro nemocniční chodby, čekárny a kuchyňské prostory.

ZVIDITELNĚTE NEVIDITELNÉ

Při čištění kritického prostředí pro pacienty je důležité udržovat vysoké standardy čistoty. Tyto hodnoty jsou měřeny hodnotami ATP, aby se zajistilo hygienické a bezpečné prostředí. Čištění tvrdých povrchů v nemocničních pokojích je rozhodující pro snížení infekcí spojených se zdravotní péčí.

Co definuje čistotu? V některých odvětvích je vizuální kontrola někdy dostatečná. V nemocnicích závisí život na čistotě pokojů. Mluvíme nejen o podlaze, ale také o všech ostatních površích. Kontaminace vysoce kontaktních povrchů hraje důležitou roli při přenosu patogenů v nemocničním prostředí akutní péče. S naší sadou i-know můžete začít sledovat čistotu oblastí vysokého kontaktu. V této sadě můžete použít test ATP k rychlé kontrole, zda jsou povrchy řádně čisté. Při implementaci monitorovacího nástroje budou zaměstnanci zodpovědněji čistit, protože vědí, že jejich práce bude pravidelně kontrolována.

Back To Top