skip to Main Content
NOVINKY

PRŮLOM V EKOLOGICKÉM ČIŠTĚNÍ

3 z našich čisticích tablet pro i-spraywash získaly ekoznačku EU!

✅ CleaningTab 1
✅ CleaningTab 9
✅ CleaningTab 12

Ekoznačka je environmentální certifikát EU. Zaručuje spotřebiteli, že čisticí prostředky a obalové materiály splňují nejvyšší normy.

Chcete se dozvědět více o i-spraywash? Pro praktickou ukázku přímo ve Vašich provozech, či vypracování nabídky nás kontaktujte prostřednictvím formuláře na https://lnkd.in/ehS9fP96  nebo e-mailem i-teamcz@i-teamcz.cz. Těšíme se na Vás!

NADACE MADE BLUE

Inovace a péče o životní prostředí by měly jít ruku v ruce. I-mop vznikl, aby změnil proces čištění ve dvou směrech: vytvořením revolučního zařízení, které zvyšuje čistotu, ale také snižuje spotřebu vody pro uživatele, společnosti i planetu.

Jak funguje nadace Made Blue?

Made Blue je nadace, která měří celkovou spotřebu vodu využitou při užívání produktů nebo služeb a zajišťuje, že stejný objem vody bude k dispozici jinde. Vodní projekty jsou implementovány mezinárodními charitativními organizacemi, jako jsou Červený Kříž nebo Lékaři bez hranic. Příkladem projektů jsou vrty, potrubí a filtrační systémy s trvalým zaměřením na udržitelnost, sledovatelnost, efektivitu, podniky a inovace.

Made Blue vytváří zdroje čisté pitné vody v rozvojových zemích: 1 litr za 1 litr. Dosud se I-team Global společně s Made Blue podílel na realizaci více než 2 miliard litrů pitné vody v rozvojových zemí, které slouží více než 100 tis. lidí.

Více zde: https://madeblue.org/en/foundation/

Back To Top