skip to Main Content

I-DOSE

KONCENTROVANÁ SÍLA

NEJDE JEN O ÚKLID

JDE O ŠŤASTNÉ A ZDRAVÉ LIDI

Ačkoli úklid nikdy nebyl důležitější, věříme, že efektivní úklid je více než „jen“ odstranění špíny. Znamená to zajistit zdraví a bezpečnost lidí a zároveň usnadnit, zjednodušit a zefektivnit práci a přinést do ní i zábavu. Znamená to přinášet konzistentní výsledky po celém světě a zároveň chránit svět.

i-dose okamžitě zjednoduší práci zaměstnance úklidu, zatímco zelená biologicky odbouratelná receptura zajišťuje chytrou volbu pro životní prostředí a život na této planetě. S více než 80 000 i-mopy, které se v současné době používají po celém světě, je i-dose rozhodující změna.

VYLEPŠETE SVŮJ I-MOP

MAXIMÁLNÍ EFEKTIVITA

Pokud existuje lepší způsob, jak to udělat, najdeme ho. Výsledkem naší nekonečné touhy inovovat, je sada i-dose pro i-mop. Rozlučte se se standardními čisticími prostředky a s neefektivními cestami tam a zpět pro doplňování čisticího prostředku. Čisticí kapsle i-dose přinášejí revoluci ve vašem úklidu.

JAK TO FUNGUJE?

Pop & Drop

Po jednorázové investici do vylepšení vašeho i-mopu můžete ušetřit čas a životní prostředí pomocí čisticích kapslí i-dose. Jednoduše pomocí aplikátoru otočte kapsli a počkejte, až kapalina nakape do vody.

KROK 1

I-DOSE ČISTICÍ KAPSLE

Naše super koncentrovaná čisticí směs se vejde do jedné kapsle. Jedna kapsle se rovná přesnému množství pro jednu nádrž i-dose

KROK 2

I-DOSE APLIKÁTOR

Aplikátor je nasazen na horní část nové nádrže i-dose. Sem umístěte kapsli a zavřete víčko. Aplikátor prorazí kapsli odpovídajícím tlakem a roztok se rovnoměrně rozptýlí v nádržI na kapalinu.

KROK 3

I-DOSE NÁDRŽ NA ROZTOK

Je vybavena bočním vstupem pro pohodlné doplňování vody bez nutnosti odejmout aplikátor. Nádrž lze snadno zacvaknout a vycvaknout, jak jste zvyklí.

KROK 4

I-DOSE ZÁSOBNÍK ČISTICÍCH KAPSLÍ

Držák pojme až 10 čistících kapslí i-dose, které lze kdykoliv vyndat a ihned použít a vejde se na vnitřní stranu nádrže.

NE VŠECHNY SKVĚLÉ VĚCI POTŘEBUJÍ ČAS

UDĚLEJTE SVOU PRÁCI RYCHLE

Nyní získáte přesné množství čisticího prostředku v jedné snadné akci. Jednoduše vložte kapsli do aplikátoru a počkejte, až prostředek nateče do nádrže s kapalinou. Mějte s sebou až 10 kapslí i-dose v integrovaném zásobníku a osvoboďte se od častých výletů do skladu. i-dose umožňuje doplnit čisticí prostředek během provozu.

MINIMÁLNÍ ÚSILÍ

MAXIMÁLNÍ VÝSLEDKY

Vysoce koncentrovaná směs se vejde do jedné kapsle. V kombinaci s výkonem automatického čisticího stroje zajišťuje bezkonkurenční výsledky čištění. Používáte ideální množství čisticího prostředku, proto se vám nestane, že poddávkujete nebo předávkujete roztok.

ZVYŠUJEME LAŤKU

MÁME TO RÁDI EKO

Vysoce koncentrovaná směs je zcela ekologická. Rostlinné zdroje jsou vyrobené z obnovitelné energie. Po použití můžete vodu bezpečně zlikvidovat, protože ekologická směs se přirozeně rozpadá. A k tomu jsou kapsle recyklovatelné.

BEZPEČNOST NENÍ NÁHODA

VÍTEJTE NA BEZPEČNÉ STRANĚ

Předávkování je minulostí, stejně tak kluzké podlahy. i-dose je bez vůně, takže je bezpečné ji používat v potravinářském průmyslu a v okolí alergiků. Protože se chemikálií nikdy nemusíte dotýkat, nezůstanou vám na rukou žádné zbytky. Všechny roztoky i-dose jsou málo pěnivé a nekorozivní, aby zajistily spolehlivý provoz a nastavily nový standard v oblasti ochrany zdraví a bezpečnosti životního prostředí.

ÚSPORA PENĚZ ZA POCHODU

LEPŠÍ PRO VŠECHNY

Není snadné připravit dávku běžného čistícího prostředku naprosto přesně. Mnoho zaměstnanců neúmyslně předávkuje čistící prostředek. To je špatné nejen pro životní prostředí, ale i pro vaše finance. Celkově se vynaloží 6 % úklidového rozpočtu na čisticí prostředky. Netřeba to říkat, vyplatí se dávkovat přesně. Navíc ušetříte čas, protože procházky tam a zpět pro doplňování jsou minulostí.

INOVATIVNÍ ČISTICÍ ŘEŠENÍ

VŠECHNO JE TO V MIXU

Vysoce koncentrovaná směs i-dose je vyvíjena ve společnosti HYGENIQ se sídlem v Enschede v Nizozemsku. HYGENIQ je lídrem v oblasti udržitelného rozvoje a vývoje čisticích prostředků certifikací „Cradle to Cradle“. Výrobní proces i čisticí prostředek jsou ekologické.

3 ČISTICÍ KAPSLE

E52 DENNÍ ČISTIČ PODLAH

Mírný, ale účinný denní čistič tvrdých podlah. Uvolňuje nečistoty běžně se vyskytující na většině povrchů podlah bez zanechání zbytků, které mohou podpořit opětovné zamaštění nebo vytvořit kluzký povrch.

E33 SANITÁRNÍ ČISTIČ PODLAH

Bezpečný a mírně kyselý prostředek. Vhodný pro většinu tvrdých podlahových podkladů a spárovacích hmot, speciálně určený k odstraňování organických nečistot, mýdlové pěny, vápníku, vodního kamene a jiných nečistot běžně se vyskytující na podlahách na toaletách.

ODMAŠŤOVACÍ ČISTIČ PODLAH

Vhodný pro všechny tvrdé podlahové podklady. Zvláště efektivní při odstraňování živočišných a rostlinných tuků ve stravovacích službách a ropné tuky z automobilového a průmyslového průmyslu a dále v maloobchodním prostředí.


MÁTE ZÁJEM O I-DOSE? KONTAKTUJTE NÁS PRO VÍCE INFORMACÍ

Back To Top