skip to Main Content

LEPŠÍ ČIŠTĚNÍ POD VAŠÍM VEDENÍM

I-DRIVE

BUĎTE TEN, KDO ŘÍDÍ

VYČISTĚTE VELKÉ PLOCHY NAJEDNOU

Klíčovým rysem i-drive je jeho implicitní design, na palubě totiž vozí i-mop lite, který umožňuje operátorovi kdykoliv opustit vozidlo a vyčistit drobnější místa. Se dvěma sadami baterií je i-drive za plynulé jízdy připraven vám sloužit 24/7. Díky poloměru otáčení pouhých 1,6 m je stroj extrémně flexibilní a nabízí vynikající manévrovatelnost.

NE VŠECHNY SKVĚLÉ VĚCI POTŘEBUJÍ ČAS

UDĚLEJTE PRÁCI RYCHLE

Vyčistěte velké, střední i malé plochy v krátké době. Díky malému poloměru otáčení se může i-drive otáčet v úzkých uličkách. Načerpejte čistou vodu z i-drive nebo vyprázdněte sběrnou nádrž do i-drive pomocí hadice ve špičce, Imop Lite tak lze snadno doplňovat nebo vyprazdňovat a nejste nuceni se vracet k vodovodu.

KRYJU TI ZÁDA

I-DRIVE A IMOP LITE: SKVĚLÁ DVOJKA

i-drive veze na zadní straně imop Lite, což obsluze umožňuje snadné naskočení a vyskočení pro drobnější úklid. Stručně řečeno, i-drive čistí vaše velké prostory, zatímco imop Lite umožňuje efektivně čistit menší prostory.

UDĚLEJTE PLANETU ZNOVU SKVĚLOU

MILUJEME MATKU PŘÍRODU

Díky vysokému mechanickému výkonu pohonu i-drive používáme k čištění méně vody a chemie. V posuvném zásobníku na baterie je místo pro šest baterií i-power 14, což vám poskytne dobu provozu 80 minut. Výměnou a (opětovným) nabitím baterií je možné provozovat i-drive 24/7. Dobíjecí baterie jsou navíc udržitelné, což vede ke snížení odpadu. A věděli jste, že většinu dílů lze vyměnit nebo obnovit? Jsme tu na dlouho!

BEZPEČNOST NENÍ NÁHODA

ÚKLID A BEZPEČNOST JDOU RUKU V RUCE

i-drive je vybaven rampou a nastavitelnou nožní opěrkou pro lepší ergonomii. Díky předním a zadním bezpečnostním světlům a světlům namontovaným na základně, která osvětlují podlahu, můžete dokonce čistit ve tmavých prostorech. Chytrý design zajišťuje obsluze skvělý výhled za jízdy. Stírací lišty a kartáče se během couvání automaticky zasunou. Díky přehlednému ovládacímu panelu je tento stroj snadno použitelný.

POHÁNĚN ÚSPĚCHEM

VYDEJTE SE NA PROJÍŽĎKU

i-drive uspokojí potřeby úklidu supermarketů, stadionů nebo jakékoli budovy s menšími a většími prostory. Další bonus: obsluha má čas na odpočinek při řízení! Užijte si manévrovatelnost a praktické funkce tohoto inteligentního dua.

CHCETE ZKUŠEBNÍ JÍZDU?
TECHNICKÉ SPECIFIKACE
PRACOVNÍ ŠÍŘKA
610 mm
RYCHLOST JÍZDY
5,5 km/hod
OBJEM NÁDRŽE NA ČISTOU VODU
62 l
OBJEM NÁDRŽE NA ŠPINAVOU VODU
55 l
OBJEM NÁDRŽE NA ČISTICÍ PROSTŘEDEK
5,5 l
NAPÁJENÍ
baterie i-power 14
DOBA PROVOZU
80 min
ROZMĚRY (D × Š)
1460 mm x 600 mm
POLOMĚR OTÁČENÍ
1660 mm
TEORETICKÝ VÝKON
2745 m2/h
PRAKTICKÝ VÝKON
1400 m2/h
PŘÍTLAK KARTÁČŮ
25 kg
RYCHLOST KARTÁČŮ
175 ot / min
PROVOZNÍ HMOTNOST
208 kg
CELKOVÁ HMOTNOST VOZIDLA
349 kg
Back To Top