skip to Main Content

I-GUM G

Pracovník nosí pohodlný soběstačný batoh, který umožňuje úplnou svobodu pohybu a snadnou použitelnost. Přístroj je připojen k ergonomické trysce speciálně určené k zajištění rychlého, spolehlivého a snadného ovládání s maximálním účinkem při odstraňování žvýkaček.

ODSTRAŇOVÁNÍ LEPIVÝCH MATERIÁLŮ

POTŘEBUJE POUZE 6 SEKUND

Přístroj i-gum nepotřebuje více než 6 sekund, aby odstranil veškeré nežádoucí lepivé materiály. S patentovaným způsobem šíření přirozeného pH, biodegradovatelné chemické páry a 6 sekund je vše, co potřebujete k vyčištění vyznačené plochy. Eliminuje potřebu vysokotlakých hadic, nešetrných chemikálií a postřiků do nežádoucích prostor, takže je velmi vhodný pro práci v zalidněných a rušných místech. Zvyšte svou efektivitu a snižte počet hodin práce!

ZDROJ ENERGIE: PLYN

Zdrojem energie i-gum G jsou dvě plechovky udržitelného plynu. Stačí je vložit do zařízení a začít pracovat! i-gum G má tu výhodu, že může pracovat až 8 hodin v kuse, oproti 50 min u i-gum B na 1 nabití baterie.

NA KAŽDÉM PATŘE, NA KAŽDÉM POVRCHU

Dřevo, dlažba, jemné podlahy, asfalt, textilie, dveře, skříně, překližka nebo ocel. Přístroji i-gum je jedno, kde se něco přilepilo, svou práci udělá bez ohledu na povrch.

BEZE ZBYTKŮ

Když zamíříte kartáč na oblast, kterou chcete vyčistit, náš speciálně navržený kartáč vyšle neutrální pH a bezpečnou chemickou parní směs k odpaření žvýkačky, kterou pak lze setřít. Snadné jako napočítat do tří!

MÁTE ZÁJEM O I-GUM? PŘIPOJTE SE K NAŠÍ REVOLUCI.
TECHNICKÉ SPECIFIKACE
HMOTNOST VČ. BATERIÍ
9,4 kg
ROZMĚRY (D × Š × V)
347 x 330 x 500 mm
ROZMĚRY VČ. PRACOVNÍ TYČE (D × Š × V)
347 x 330 x 1127 mm
KAPACITA PLYNU
2,6 kg/h
OBJEM NÁDOBY
2,5 l
BATERIE
i-power 7
VÝKON
DC 12V | 4 W
MAXIMÁLNÍ TEPLOTA
104 °C
ZDROJ ENERGIE
Plyn & Li-on baterie
DOBA PROVOZU
8 hod na 2 kartuše plynu & 1 baterie
TYP NABÍJEČKY
externí
NABÍJEČKA
110-240V.50/60Hz
MATERIÁL
LLDPE, Rotační tváření plastů, vstřikovaný ABS / PC / PP, vyfukovaný hliník a karbon
ZÁRUČNÍ DOBA
1 rok
Back To Top