skip to Main Content

ZÍSKEJTE VÍCE INFORMACÍ O PROCESU ČIŠTĚNÍ

UKAŽTE NEVIDITELNÉ

Účinnost čištění produkty řady i-range můžete vědecky prokázat pomocí sady i-know, která zviditelňuje neviditelné. Obsahuje testy ATP (Adenosintrifosfát), měřiče kluzkosti a nečistoty podlah. Shromážděná data zlepšují problémy existující v procesu čištění a poskytují objektivní zpětnou vazbu o kvalitě výsledků čištění.

RYCHLÉ VYHODNOCENÍ ČISTOTY POVRCHŮ

ZKOUŠKA ATP

Pomocí systému ATP můžete rychle posoudit, zda jsou povrchy řádně
vyčištěny. Například v potravinářském průmyslu a zdravotnictví je nezbytné, aby
se biofilmy nevyvíjely na površích, protože mohou ovlivnit kvalitu nebo
dokonce způsobit vážné zdravotní problémy.

ZKOUŠKA ATP

NÍZKÉ NÁKLADY

Naše testy ATP stojí méně než 50% ceny jiných testů ATP. Pomocí testů ATP ze soupravy i-know rychle a jednoduše zkontrolujte, zda byly povrchy důkladně vyčištěny. Implementací monitorovacího nástroje bude úklidový personál pracovat důsledněji, protože ví, že čistota může být pravidelně měřena a kontrolována.

ZKOUŠKA ATP

JEDNODUCHÉ POUŽITÍ

Naše testy ATP se snadno používají. V pouhých třech krocích získáte svůj výsledek. Setřete vzorek, vložte jej do zařízení a stiskněte. Je to jednoduché a rychlé!

ZÍSKEJTE BEZPEČNÉ PODLAHY

ZABRAŇTE ÚRAZŮM ZPŮSOBENÝCH UKLOUZNUTÍM

Kluzké a nebezpečné podlahy jsou výsledkem špatného čištění. Pády v důsledku uklouznutí způsobují těžká zranění a mohou stát více, než si myslíte! Slip Alert vám ušetří čas, peníze a pomůže vám vyhnout se nehodám.

SLIP ALERT

ZAČNĚTE S KONTROLU

Slip Alert byl vyvinut pro usnadnění měření vnějších faktorů, které nelze ovlivnit, jako je odolnost proti uklouznutí a kontaminaci podlahy. Různé podlahové materiály, zatížení podlah a typ znečištění určují potřebnou úroveň odolnosti proti uklouznutí. To ovlivní frekvenci, s jakou by měl být test proveden.

VÝZVA - ODSTRAŇTE ŠPÍNU

Vyzvěte svůj prodejní tým a ty, kteří nevěří v účinnost i-mopu s touto výzvou. Použijte i-mop a konkurenční vybavení a používejte odměrky. Prokažte množství vody, kterou i-mop skutečně používá a schopnost zachytit nečistoty z podlahy.

Back To Top