skip to Main Content

I-MATT

PODLAHOVÝ BEZPEČNOSTNÍ SYSTÉM

Kombinuje technologie

TŘI REVOLUČNÍ TECHNOLOGIE SPOLUPRACUJÍ

i-matt je čisticí rohožka s prodlouženou životností, která zvyšuje bezpečnost podlah a usnadňuje čištění, protože se čistí na místě, aniž by se musela přesouvat. Vysoce výkonné čištění přístrojem i-mop může být uceleně aplikováno na rohožku i-matt. Přidáním čisticího prostředku i-protect HDD s technologií aXonnite® do procesu čištění i-matt se dosáhne efektivně čistých výsledků. Tímto způsobem je zabráněno kontaminaci a je usnadněno a zrychleno následující čištění.

Během čištění zůstává na místě

PATENTOVANÝ LEPICÍ PODKLAD

Zvedání rohožky s pogumovanou zadní stěnou před vyčištěním je ztráta času a peněz. Položte rohožku i-matt s chráněnou protiskluzovou zadní stranou, která umožňuje čištění při ponechání rohožky na místě. V podstatě rohožka i-matt
umožňuje ponechání na místě až 3 měsíce bez jediné výměny! Můžete přímo přes ní i-mopovat, má nízký profil, vysokou trvanlivost, rychle vysychající povrch a už nikdy nemusíte přemísťovat těžké znečištěné koberce! Rohožka i-matt dále sníží vaše náklady na polovinu oproti nájemním kobercům. Nejsou zde žádné drahé smlouvy, skryté náklady nebo plýtvání času.

Absorpční Technologie EFM™

UDRŽUJE PODLAHY ČISTÉ PO CELÝ DEN

Tlusté, objemné nájemní rohožky neabsorbují vodu a na povrchu vytvoří louži. Rohožka i-matt s Absorpční Technologií EFM™ je jiná. Super-tenký materiál šíří vodu do stran, čímž rohožka rychleji schne. A propletená vlákna zachytí špínu a zabrání jejímu dalšímu roznesení.

Unikátní technologie – i-mop a i-protect

SNIŽUJE DOPADY NA ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ

Nepoužívejte chemikálie s vodou na čištění gumových rohožek a snižujte dopad na životní prostředí o 92% použitím i-mattu. Když jsou gumové rohože posílány k čištění, vznikají vysoké environmentální náklady – spálená ropa a znečištění způsobené dopravou, použití chemikálií a velké množství vody. U i-mattu se koberec čistí pomocí i-mop a i-protect. Tato kombinace je schopna dosáhnout účinného a trvalého hloubkového čištění, což zaručuje snížení spotřeby vody a chemikálií.

Super tenký absorpční materiál

SNIŽUJE RIZIKO UKLOUZNUTÍ A PÁDU

Mokré podlahy představují riziko pádu. Super tenký absorpční materiál rohožky i-matt zadrží vodu a rozptýlí ji tak, že rohožka rychleji schne a podlaha zůstává suchá a bezpečnější. Její přilnavá zadní strana se nikdy neroluje, nevlní ani neposunuje, plus má odolnost vůči uklouznutí třídy R13 – dramaticky snižuje riziko uklouznutí a pádu až o 90 %.

NEJLEPŠÍ PRO KAŽDÉHO

Ať už jste členem úklidového týmu, zaměstnancem v budově, majitelem podniku nebo procházejícím zákazníkem, i-matt vám usnadní život. Žádné gumové rohožky, které se pohybují při čištění. Žádné zvlněné rohože, o které můžete zakopnout. Žádné posunuté a rozházené rohožky, které působí nedbale. i-matt je elegantní, čistý, bezpečný a atraktivní.

ZAUJAL VÁS I-MATT? NAPIŠTE SI PRO DALŠÍ INFORMACE!
Back To Top