skip to Main Content

IMOP LITE

Imop Lite je lehčí než i-mop XL a představuje tak nejmenší a nejlehčí přístroj z celé řady i-mopů. I-team rozšiřuje svoji současnou řadu i-mopů a přichází s nástrojem s vynikající manévrovatelností a přenositelností umožňující perfektní mobilní úklid. Imop Lite se dostane i do menších prostor než jeho větší bratr, i-mop XL. Má lepší kontrolní panel a nový mechanismus na ochranu přelití vody. Vše je navrženo tak, aby se stal ještě přívětivější pro své uživatele. A vše nahrává tomu, aby se úklid stal rychlý, jednoduchý a zábavný. Pojďme přivítat našeho nového spolupracovníka do týmu, ať může začít SKUTEČNÝ úklid.

MOBILNÍ ČIŠTĚNÍ

Imop Lite ® znamená efektivní a rychlé mechanizované čištění v oblastech, které bylo dosud možné čistit pouze ručně. Díky své malé hmotnosti a nízkému profilu, umožňuje použití v oblastech s obtížným přístupem nebo jednoduché přenášení mezi patry po schodech nahoru a dolů. Od této chvíle lze ve veřejné dopravě, na stadionech, v obchodech, v lázních, sprchách, kuchyních i na mnoha jiných místech čistit podlahy mechanicky pomocí IMOP Lite ® !

RPM - otáčky kartáčů
MIMOŘÁDNÁ ÚČINNOST ČIŠTĚNÍ

Unikátní vzpřímený design imopu Lite ® přenáší více hmotnosti na kartáče a v kombinaci s výkonným motorem na baterie a vyššími otáčkami motoru než disponují jeho bratři, má za následek výkonnější čištění než jakýkoliv jiný čistící stroj v této třídě.

SNADNÁ DOPRAVA

JEDNODUŠE PŘEVEZTE NA JAKÉKOLI MÍSTO

Díky velké mobilitě – přepravní kola, nízká hmotnost, malé rozměry – můžete snadno přemístit imop Lite ® z jednoho místa na druhé. Toto vybavení se jednoduše vejde do zavazadlového prostoru osobního auta.

SNADNÁ OBSLUHA

Není nutné mít vysokoškolský titul k obsluze tohoto stroje. Naprogramovali jsme ho za Vás. Jediné co musíte udělat, je spustit tlačítko s výběrem požadovaného operačního režimu.

ZAKLAPÁVACÍ SYSTÉM CLICK ON/ CLICK OFF
ROZLIŠENÍ NÁDOB POMOCÍ BAREVNÉHO KÓDU

Barevně odlišené nádoby umožňují rychle vyměnit správnou antimikrobiální chemii.

BATERIE

Výměna baterie probíhá rychle. Baterii lze nabíjet, i když je připojena k imop Lite ® , jednoduše připojte nabíječku. Možnost několika sad.

KARTÁČE

Kartáče jsou snadno vyměnitelné, pro použití na různých typech podlah nebo pro zabránění křížové kontaminaci čištěných oblastí.

MÁTE ZÁJEM O IMOP LITE? PŘIPOJTE SE K NAŠÍ REVOLUCI V ČIŠTĚNÍ.
TECHNICKÁ SPECIFIKACE
APLIKACE
Vnitřní, pouze tvrdé povrchy
TEORETICKÝ VÝKON
Až 1400 m2 za hodinu
PRAKTICKÝ VÝKON
700 – 1000 m2 za hodinu
RYCHLOST KARTÁČŮ
500 ot/min
PŘÍTLAK KARTÁČŮ
13 kg
PRACOVNÍ ŠÍŘKA
37 cm
ROZMĚRY (D × Š × V)
34 x 43 x 120 cm
HMOTNOST VČ. BATERIE
13,2 kg
HMOTNOST BEZ BATERIE
11,5 kg
NÁDRŽ NA ČISTOU VODU
3 l
NÁDRŽ NA POUŽITOU VODU
3 l – max. 5 l
ZDROJ ENERGIE
1 balení (20 článků)
BATERIE
18 V – 12 Ah – 250 Wh
MOTOR KARTÁČŮ
180 W
SACÍ MOTOR
200 W
DOBA PROVOZU
45 minut
EXTERNÍ NABÍJEČKA
110-240 V – 50/60 Hz
DOBA NABÍJENÍ
6 HODIN
Back To Top