skip to Main Content

I-MOP XL

RYCHLOST, PŘESNOST A DESIGN
První s tímto designem, i-mop řeší problémy čištění podlah kombinací flexibility mopu s výkonem a rychlostí průmyslových vysavačů. Zjistili jsme, že většina oblastí je stále čištěna ručně pomocí kbelíku a mopu, protože zařízení se stejnou kapacitou není dostatečně flexibilní, aby fungovala v mnoha prostorech. I-mop vám umožní vyčistit jakýkoli povrch se svobodou pohybu a velkou snadností použití. Bez hranic nebo omezení. Toto zařízení není vyvinuto pouze pro čištění, ale také pro uživatele.

ZVÝŠTE VAŠE PRODUKTIVITU
FLEXIBILNÍ A RYCHLÝ

I-mop XL je vybaven 2 protiběžnými kartáči a stírací lištou s pracovní šířkou 46 cm. Stejně jako u běžných podlahových mycích strojů, ale s bezkonkurenční hbitostí. Dva kartáče zajišťují hladký provoz a umožňují stroj ovládat jen jednou rukou. I-mop XL představuje příležitost pro vás, jak výrazně vylepšit  čištění a údržbu podlah a zároveň ušetřit čas i peníze. Jako vysoce výkonný kompaktní čisticí stroj bude i-mop čistit podlahy rychleji, snadněji a s lepšími výsledky, než jaké můžete dosáhnout při tradičním mokrém čištění.

ČIŠTĚNÍ OBTÍŽNĚ PŘÍSTUPNÝCH MÍST

NÍZKÝ PRACOVNÍ PROFIL

S nízkým pracovním profilem pouhých 7 cm můžete čistit kolem objektů i pod nimi, stejně jako mopem. S více než 350 ot/min a tlakem kartáče 22 kg čistí i-mop XL efektivně a důkladně a umožňuje vyčistit přes 1300 m2  za hodinu, což je 10krát rychlejší než konvenční mokré mopování. Zvyšte svou produktivitu, čistěte rychleji, lépe a jednodušeji!

CITACE

„Namísto toho, aby můj personál dostal mop a pak strávil hodinu úklidem, pomocí i-mopu XL uklidí prostor za pouhých 10 minut. Ušetřený čas může využít na něco jiného.“

– Pedro Ferreirra – manažer hotelu Hilton v Londýně

VÝMĚNNÉ NÁDRŽE NA VODU

JEDNODUCHÁ VÝMĚNA NÁDRŽÍ POMOCÍ SYSTÉMU CLICK ON/ CLICK OFF

Snadno naplňte, doplňte a vyprázdněte i-mop díky našim praktickým nádržím. Již nejste vázáni na pracovní přívod vody, tu doplníte klidně i z umyvadla. Vyměňte chemické prostředky během několika sekund výměnou nádrže. Použijte náš systém HACCP, aby se život ještě zjednodušil. Budete překvapeni tím, jak i-mop šetří vodu.

UDĚLEJTE VÍCE S MÉNĚ PROSTŘEDKY

RYCHLÁ VÝMĚNA BATERIÍ I-POWER

Náš systém rychlé výměny baterií i-power dělá z i-mopu skutečného čisticího dříče. Se dvěma sadami baterií si váš i-mop nebude nikdy potřebovat zdřímnout. Pracujte s jednou sadou baterií, zatímco se druhá dobíjí. Čistěte od 9 do 5 nebo 24/7 pomocí jediného stroje. Žádné napájecí kabely, přes které byste zakopávali nebo se do nich zaplétali, stroj jednoduše zapněte a můžete začít. Snižte flotilu strojů, udělejte více s méně prostředky.

KOMPAKTNÍ DESIGN

VŽDY PO RUCE

i-mop XL byl navržen kompaktním a uživatelsky přívětivým způsobem, aby zabíral velmi málo prostoru, pokud není používán. Uložte ho do skříně poblíž, tak bude vždy na dosah. I-mop XL je skvělým řešením na cesty, protože se snadno převeze kamkoli budete chtít. Je možné jej bez problémů přepravovat po schodech, eskalátorech, z budovy do budovy nebo dokonce v běžném osobním autě. Takže bez ohledu na druh práce, i-mop XL bude vždy s vámi.

SKVĚLÉ ČIŠTĚNÍ NA JAKÉMKOLI MÍSTĚ

S i-mopem můžete čistit ve frekventovaných oblastech, aniž by po vás zůstávaly mokré podlahy. Toto zařízení poskytuje personálu naprostý přehled a kontrolu činnosti v okolí překážek, například pod stoly, samoobslužnými pulty, umyvadly, pisoáry, apod. Vyčistěte 10krát rychleji než mop, nechte podlahu umytou a suchou.

ÚLOŽNÝ PROSTOR

MĚJTE VEŠKERÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ VŽDY S SEBOU

Potřebujete se přesunout z budovy do budovy? Vezměte si s sebou baterie, kartáče, pady a nádrže – vše uložte do přepravní tašky i-bag. Noste ji přes rameno nebo pomocí integrované konstrukce jako batoh. Snižte přepravní hmotnost i-mopu na 15,6 kg!

NÍZKÁ PLATFORMA PROFILU

ČISTÉ PODLE OBJEKTŮ

Model i-mop XXL má platformu s nízkým profilem pouhých 7 cm. Jeho extrémní manévrovatelnost umožňuje čištění vedle, kolem a pod nábytkem, mezi obtížně přístupnými prostory, čímž se eliminuje potřeba čistit konkrétní místa.

KARTÁČE A PADY

V závislosti na typu podlahy, kterou se snažíte vyčistit a na typu nečistot, které chcete odstranit, si můžete vybrat z naší široké nabídky kartáčů a padů. Pady pro  i-mop jsou v různých strukturách, snadno rozpoznatelné podle barev a jsou rozděleny do kategorií pro pravidelné, denní a intenzivní použití. Řada kartáčů sahá od měkkých až po agresivní štětiny a lze je používat i venku nebo na velmi špinavých místech.

MÁTE ZÁJEM O I-MOP XL? PŘIPOJTE SE K NAŠÍ REVOLUCI.
TECHNICKÉ SPECIFIKACE
APLIKACE
Vnitřní, pouze tvrdé povrchy
TEORETICKÝ VÝKON
Až 1800 m2 za hodinu
PRAKTICKÝ VÝKON
1000 – 1300 m2 za hodinu
RYCHLOST KARTÁČŮ
350 ot / min
PŘÍTLAK KARTÁČŮ
22,5 kg
PRACOVNÍ ŠÍŘKA
46 cm
ROZMĚRY (DxŠxV)
50 x 38 x 120 cm
HMOTNOST BEZ BATERIÍ
18,5 kg
HMOTNOST VČ. BATERIÍ
22,5 kg
NÁDRŽ NA ČISTOU VODU
4 l
NÁDRŽ NA ŠPINAVOU VODU
8 l
MATERIÁL
PP, slitina hliníku
NAPÁJENÍ
2 ks baterie i-power 9
BATERIE
24 v – 8.8 Ah
DOBA PROVOZU
70 – 80 minut
EXTERNÍ NABÍJEČKA
110-240 V, 50/60 Hz
DOBA NABÍJENÍ
4 hodiny
Back To Top