skip to Main Content

i-mop mycí stroj

Revoluční, flexibilní a výkonný

Žádám o ukázku

nové verze i-mop Pro V2023

Nové vlastnosti

Neustále vylepšujeme naše modely i-mopů. Objevte nové funkce na nejnovějších verzích Pro imop Lite, i-mop XL a i-mop XXL.

Chcete se dozvědět více?

Ještě rychlejší než běžný automatický mycí stroj

Značná úspora práce a chemie

Řada i-mopů čistí až o 70 % rychleji než běžné mokré vytírání a až o 30 % rychleji než běžné automatické čištění.

Nejdůkladnější čištění, jaké jste kdy viděli

Rozdíl je snadno vidět

Testování ATP potvrzuje, že dva protiběžně rotující kartáče i-mop hloubkově drhnou pro 90% čistší povrchy ve srovnání s konvenčním vytíráním. Modulární barevně kódované příslušenství HACCP vám pomůže zabránit křížové kontaminaci v oblastech přípravy potravin a v oblastech kritických pro hygienu.

Děláte svůj díl pro naše životní prostředí

Kombinace výkonného mechanického působení a pokročilé regenerace roztoku nyní umožňuje čistit důkladněji se zlomkem vody a chemikálií používaných tradičními čisticími metodami. i-mop snižuje dopad na životní prostředí o více než 75 %!

Snižte nebezpečí uklouznutí a pádu

Zanechává podlahy suché a bezpečné

Mokré vytírání špinavou vodou a kluzké podlahy jsou minulostí. Pokročilá sací technologie i-mopu odsává prakticky veškerý čisticí roztok a jakoukoli tekutinu, která se na podlaze nachází, takže podlahy jsou suché a lze po nich téměř okamžitě chodit.

Uživatelská zkušenost s i-mopem

Lepší pro všechny

Usnadňuje život obsluze, která již není vyčerpaným ručním dělníkem, ale spíše motivovaným a hrdým operátorem i-mopu. Ale také jednodušší pro správce budovy, který může zavést účinnější postupy čištění, zatímco obyvatelé budovy budou mít čistší a zdravější prostředí.

Chcete se o i-mopu dozvědět více?

Větší rozměry mohou být výhodnější

i-mop XXL

Vyčistěte jakýkoli druh podlahy

i-mop XL

Mobilní čištění

IMOP LITE®
Back To Top