skip to Main Content

VYSAVAČE I-MOVE

NECHTE SE UNÉST
ČISTÉ PLOCHY S NAPROSTOU FLEXIBILITOU
VÁŠ DOKONALÝ PARŤÁK NA CESTY

Klíčovou vlastností i-move je, že jej můžete nosit na zádech jako batoh. Kombinace bezkabelového designu a otočné hadice o 360° zaručuje maximální volnost pohybu a flexibilitu vysavače. Přidejte silný sací výkon a možnost rychle se pohybovat menšími nebo těžko dostupnými prostory a máte dokonalého společníka na cesty.

DVA DO TANGA
SILNÉ DUO

i-move 4B a 2,5B tvoří dokonalé vysávací duo: pro 4B pro (velmi) znečištěná místa použijte 4B , neboť potřebují extra výkon a pro obtížněji dostupná místa použijte 2,5B, neboť je potřeba agilní řešení.

POTŘEBUJETE ZVÝŠIT VÝKON?
VOLITELNÝ KARTÁČ I-BRUSH

Získejte vyšší sací výkon pro čištění koberců s vysokým vlasem. Volitelný kartáč i-brush protřepe koberec, čímž uvolní prach a nečistoty. Tento kartáč poskytne vašemu vysavači i-move tolik potřebnou extra podporu, aby z vašeho koberce dostal prach a nečistoty!

NE VŠECHNY SKVĚLÉ VĚCI POTŘEBUJÍ ČAS
UDĚLEJTE PRÁCI RYCHLE

Vysajte velké, střední a malé plochy během okamžiku. Stačí si i-move připnout na záda a jít. Snadno uklidíte více ploch než s běžným vysavačem. Stačí stisknout tlačítko. Už nejste vázáni zásuvkami nebo taháním kabelů vysavače.

KRYJU TI ZÁDA
UDĚLEJTE VÍCE ZA MÉNĚ

Těžko dostupná místa se s agilním i-move promění ve snadno dostupná místa. Zařízení má kvalitní filtry, výkonné sání a silné zachycování nečistot. Užijte si čistší vzduch zbavený velkého prachu a bakteriálních nečistot.  i-move 4B a 2,5B tvoří dokonalé vysávací duo: použijte 4B pro (velmi) znečištěná místa, která potřebují extra vysávací výkon a 2,5B pro (drobnější) místa, kde je potřeba agilní řešení.

UDĚLEJTE PLANETU ZASE SKVĚLOU
MILUJEME MATKU PŘÍRODU

Příslušenství i-move 4B lze využít i na i-move 2.5B (s výjimkou nových baterií), což znamená udržitelné využití stávajících dílů. Baterie lze dobíjet, takže je není třeba vyměňovat.

BEZPEČNOST NENÍ NÁHODA
ÚKLID A BEZPEČNOST JDOU RUKA V RUCE

Lehký a ergonomický i-move vám umožní pohybovat se s maximální mobilitou a účinností. Když nosíte zařízení na zádech, váha je rovnoměrně rozložena po celém těle. Díky bezkabelovému provedení nehrozí zakopnutí o dráty.

POHÁNĚNI ÚSPĚCHEM
LEPŠÍ PRO VŠECHNY

i-move je váš dokonalý společník na cesty, když se potřebujete volně pohybovat nebo chcete vysávat drobnější prostory nebo těžko dostupná místa. Je to jeden z nejlehčích zádových vysavačů na trhu, speciálně navržený pro snadné použití. Užijte si ovladatelnost a praktické funkce.

VIDĚT ZNAMENÁ UVĚŘIT
I-MOVE
I-MOVE 4B
HMOTNOST
5,7 kg bez baterie
ROZMĚR
24 x 33 x 36,6 cm (bez postroje)
DÉLKA HADICE
140 cm
OBJEM
5 l
HLUČNOST
68 dBA
VODNÍ ZDVIH/SÁNÍ
1300 mm
PRŮTOK VZDUCHU
24,74 l/sec.
DOBA PROVOZU
40-50 min.
I-MOVE 2,5B
HMOTNOST
3,88 kg bez baterie
ROZMĚR
224 x 214 x 476 mm
DÉLKA HADICE
2 m (+0,5 navíc)
OBJEM
2,5 l
HLUČNOST
72 dBA
UTĚSNĚNÉ SÁNÍ
14,0 Kpa
PRŮTOK VZDUCHU
1,75 m3/min.
DOBA PROVOZU
52 min.
Back To Top