skip to Main Content

I-SCRUB 26H

REVOLUČNÍ SVĚTLO VE TMĚ
S i-scrub 26H se už nikdy nebudete muset starat o nevyčištěná místa v umývárnách, kancelářích a v dalších pracovních prostorech. Ruční čistič z mikrovlákna s integrovaným světlem nebo ultrafialovým světlem zajišťuje, že je práce prováděna efektivně. Doplněný o patentovanou technologii soft edge, která uživateli umožní vyčistit kulaté oblasti. Výměna mopů z mikrovlákna bez kontaktu s čistící kapalinou. Takže nemusíte strkat ruce do chemických látek nebo prostředků, které k čištění používáte. Potřebujete dosáhnout na vysoká místa? Žádný problém. Stačí vyměnit rukojeť za teleskopickou tyč a můžete pokračovat!

NÁVLEKY Z MIKROVLÁKNA

Prémiové návleky podpořené síťovinou v technologii Trio Split. Exkluzivní jednobarevný materiál z mikrovlákna. Používá se pro různé úrovně znečištění a pro všechny další aplikace.

TECHNOLOGIE SOFT EDGE

Tato patentovaná technologie umožňuje díky ohebným okrajům čistit mikrovláknem kulaté oblasti, jako jsou dřezy, umyvadla, sprchové kouty a jiné zakřivená místa a materiály.

INTEGROVANÉ UV SVĚTLO

Díky integrovanému UV světlu nebo LED světlu uvnitř rukojeti udělejte ve svých toaletách a umývárnách vše beze skvrn. Zviditelněte neviditelné!

MÁTE ZÁJEM O I-SCRUB 26H? PŘIPOJTE SE K NAŠÍ REVOLUCI.
TECHNICKÉ SPECIFIKACE
HMOTNOST
0,32 kg
ROZMĚRY (DXŠXV)
260 x 100 x 90 mm
MATERIÁL
ABS797 PVC
ZÁRUČNÍ DOBA
1 ROK
Back To Top