skip to Main Content

I-SPRAYWASH

UDRŽITELNÁ METODA ČIŠTĚNÍ

I-SPRAYWASH

Udržení slušné úrovně úklidu větších prostor jako jsou sprchy, toalety a kuchyně, je boj. Příčinou může být nedostatek času, neboť stávající metody jsou buď drahé, obtížně zvládnutelné nebo se s nimi těžko pracuje.

i-spraywash je jediný čisticí systém na bázi tablet na světě. Systém i-spraywash je pistole typu plug & play s integrovanou funkcí dávkování. Má speciální trysku vytvářející aktivní pěnu, která skutečně drží na povrchu. Vše co potřebujete, je hadice na vodu a správná tableta do i-spraywash a jste připraveni vyrazit do boje! Není nutné přemýšlet o tom, jak systém funguje, ale pouze o tom, které plochy máte čistit.

RYCHLEJŠÍ

Čištění 1 m² za pouhou sekundu Vám ušetří až 50 % pracovní doby. Méně je někdy více. Rychlejší pokrytí pěnou a méně pěny na podlaze Vám ušetří čas při oplachování.

ČISTĚJŠÍ

Speciální pěnová tryska a tablety vytvářejí účinnou aktivní pěnu, která se lepí na povrchy dokonce i v obtížně přístupných místech.

Tablety SprayWash jsou vyvíjeny a vyráběny pouze pro použití v systému i-spraywash. Nabízíme různé tablety pro různé čištění a dezinfekci. Máme čisticí tablety pro odstraňování vodního kamene, každodenní a těžké čištění. Naše ChlorTab Extra a DesTab patří mezi nejúčinnější dezinfekční prostředky v oboru a zvýší vaši hygienickou úroveň.

EKOLOGIČTĚJŠÍ

I-spraywash šetří až 25% chemie a 50% vody ve srovnání s tradičními pěnovými rozstřikovači. Všechny tablety i-spraywash jsou biologicky rozložitelné a ekologické, s nejlepšími aktivními komponenty jak pro pracovníky, tak pro životní prostředí.

BEZPEČNĚJŠÍ

i-spraywash je 2-3 krát lehčí než většina čisticích rozstřikovačů s kapalinou, což ulehčí zátěž na zápěstí, paži, rameno a záda pracovníků. Koncentrované tablety zajistí vždy správnou dávku čisticí chemie. i-spraywash používá k organizaci každodenního úklidu systém kódování barev.

LEPŠÍ PRO VŠECHNY

Čištění a desinfekce nikdy nebylo tak snadné, bezpečné a efektivní!
Není nutné žádné nošení těžkého přístroje s kapalnou chemií v koncentrované nebo zředěné formě. i-spraywash automaticky ředí a rozstřikuje. Jediné, co musíte udělat, je vybrat si tu správnou tabletu pro váš aktuální úkol.

MÁTE ZÁJEM O I-SPRAYWASH? KONTAKTUJTE NÁS PRO VÍCE INFORMACÍ
TECHNICKÉ SPECIFIKACE
HMOTNOST S ROZPRAŠOVAČEM PĚNY
0,8 kg
VELIKOST S ROZPRAŠOVAČEM
34×19 cm
HMOTNOST VČ. OPLACHOVACÍ TRYSKY
0,4 kg
VELIKOST VČ. OPLACHOVACÍ TRYSKY
15,5 × 16 cm
TLAK VODY
2 – 4,5 bar
MAXIMÁLNÍ TEPLOTA VODY
45 °C
MINIMÁLNÍ TEPLOTA VODY
5 °C
Back To Top