skip to Main Content

I-VAC 6

MODERNÍ VYSÁVÁNÍ V CELÉ SVÉ KRÁSE
I-vac 6 je vzorem moderního a spolehlivého vysavače. Potěší všechny uživatele svou osvědčenou mobilitou, designem a výkonem. I-vac 6 je ideální pro použití na koberce v domácnostech, v kancelářích a dalších prostorech.

ODOLNÉ TĚLO

Nerozbitný materiál a připevnění veškerých částí pomocí šroubů, bez nýtů. Specifická parkovací poloha pro bezpečné zastavení na schodech. Kola jsou vyrobena z materiálů tlumících nárazy.

ÚKLID KANCELÁŘÍ

Vyberte si mezi vysokým výkonem nebo nízkou hlučností. Nižší výkon a hluk může být skutečným zachráncem při úklidu kanceláří během dne.

WHIZZO

Patentovaný indikátor Whizzo vydává varovný signál, když je sáček plný nebo je ucpaný vysavač. Kromě toho poskytuje motoru chlazení, aby se zabránilo jeho přehřátí.

PODLAHOVÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ

Plochá sací hubice bez nutnosti nastavení pro různé povrchy. Nízký profil, který vám umožní dosáhnout obtížných oblastí. Flexibilní nylonová rukojeť dělá z i-vac 6 silný a odolný nástroj pro úklidový průmysl, zejména v kombinaci s oddělitelným kabelem.

FILTROVACÍ SYSTÉM

Proud vzduchu vysavače během čištění zachycuje velké množství prachu, nečistot a malých částic. Poslední věc, kterou chcete, je, aby se tyto částice znovu šířily ve vzduchu. Proto máme 3 filtrační systémy pro různé potřeby: standardní, HEPA a ULPA. Filtr HEPA je ideální pro každodenní čištění, chrání vás před patogeny a alergeny a částicemi, které způsobují zdravotní problémy, které jsou obvykle spojeny s astmatem. ULPA jsou určeny pro prostředí, které musí udržovat vysokou úroveň čistého vzduchu.

MÁTE ZÁJEM O I-VAC 6? PŘIPOJTE SE K NAŠÍ REVOLUCI.
TECHNICKÉ SPECIFIKACE
HMOTNOST
6,8 kg
HMOTNOST VČ. KABELU
7,8 kg
HMOTNOST VČ. OBALU
10,8 kg
ROZMĚRY (DXŠXV)
39 x 38 x 36 cm
DÉLKA HADICE
250 cm
DÉLKA KABELU
1500 cm
KAPACITA
6 l
PRŮMĚR HADICE
32 mm
NAPĚTÍ
110 V, 115 V, 230 V, 240 V
VÝKON
850 W
HLUČNOST
62 dBA | 58 dBA
SACÍ VÝKON
2200 mm
PRŮTOK VZDUCHU
50 L/sec | 52 L/sec
APLIKACE
VNITŘNÍ, SUCHÉ VYSÁVÁNÍ
ODNÍMATELNÝ KABEL
ANO
MATERIÁL
PP
ZÁRUČNÍ DOBA
1 ROK
Back To Top