skip to Main Content

I-WASH PRO REACH

HBITÝ A LEHKÝ, VHODNÝ PRO NEJVYŠŠÍ MÍSTA
I-wash Pro Reach je lehký tyčový systém z uhlíkových vláken. S pracovní výškou 18,5 metru je i-wash Pro Reach perfektním systémem pro použití ze země. Toto je nejvíce robustní a ve složeném stavu nejkratší zařízení na trhu, nicméně s velkou tuhostí, i když se používá s prodloužením 18,5 metrů. Můžete jej tedy jednoduše přepravovat kamkoli budete chtít, protože jeho přepravní délka je pouze 1,57 metrů, takže se vejde do jakéhokoli osobního automobilu nebo dodávky.

ROZŠIŘTE SVÉ MOŽNOSTI

Tuhé a velmi lehké výsuvné uhlíkové díly zajistí, že budete mít pro každou práci správnou délku tyčového systému, umožní vám pracovat efektivně a ušetřit čas. Prodlužovací sada 1 má 3 díly a přidává další výšku 4,10 m. Prodlužovací sada 2 vám poskytne 1,80 m navíc. Maximální pracovní výška, na kterou lze dosáhnout použitím všech nástavců, je 18,5 m.

I-SUIT

Použití i-wash v kombinaci s i-suit vám umožní pracovat o 20% rychleji na velkých plochách. Snižuje pracovní zátěž a fyzické úsilí o 50%.

CHYTRÉ SVORKY

Špičkové inteligentní svorky zabraňují otáčení ovladačů a jsou navrženy tak, aby fungovaly snadno a spolehlivě po celou dobu životnosti systému. Svorky umožňují roztažení nebo zatažení tyčí během několika sekund.

MODULÁRNÍ ROZŠÍŘENÍ

I-wash je teleskopický a modulární koncept. Podle potřeby můžete vytahovat a zatahovat tyče a upravovat potřebnou délku systému. Průměr držadla je vždy stejný, bez ohledu na počet použitých dílů. Všechny části jsou opatřeny koncovými kryty, které chrání uhlíkové vlákno před poškozením, takže jsou odolnější.

VEDENÍ HADICE

Hadice na vodu je uvnitř tyčového systému, aby se zabránilo jejímu ovinutí kolem tyčí. Vyjmutí hadice za účelem výměny kartáče se provádí během několika sekund. Stačí tedy vyjmout červenou podložku, zatlačit na T, přidržet ho a vytáhnout hadici.

RYCHLÝ A EFEKTIVNÍ SYSTÉM VÝMĚNY

I-wash má systém rychlé výměny, takže můžete rychle vyměňovat kartáče a příslušenství, čímž šetříte pracovní čas.

VIZUÁLNÍ VAROVÁNÍ

Systém vizuální výstrahy používaný na konci každé tyče vás informuje o maximální použitelné délce.

BRÝLE I-SUIT

Vytvořili jsme brýle, které si půjčují prvky bezpečnostních brýlí: produkt číslo 1 pro bezpečnost a jistotu. Umožní vám lépe se soustředit a mít skvělý celkový přehled o vaší pracovní oblasti.

MÁTE ZÁJEM O I-WASH PRO REACH? PŘIPOJTE SE K NAŠÍ REVOLUCI.
TECHNICKÉ SPECIFIKACE
MATERIÁL
100 % UHLÍKOVÉ VLÁKNO
PRACOVNÍ DOSAH
9,5 m
NÁSTAVCE
8,1 m
SLOŽENÁ DÉLKA
1,57 m
HMOTNOST
1690 g
PRŮMĚR RUKOJETI
37 mm
TELESKOPICKÉ PRODLOUŽENÍ
Díly 7 až 9 (prodloužení 4,10 m – pracovní výška do 13,5 m), díl 10 (prodloužení 1,80 m – pracovní výška až 18,5 m)
EXTRA
Součástí balení je středně měkký kartáč šíře 26 cm, Quick-Lock husí krk, celoroční hadice a konektor.
Back To Top