skip to Main Content

I-WASH PRO REACH

STABILNÍ A EFEKTIVNÍ: NEJLEPŠÍ VYVÁŽENÝ VYSOKOTLAKOVÝ DÍL NA TRHU
S tlakem 200 barů nabízí Power Wash řešení pro jakýkoli úkol vysokotlakého čištění! Snadno vyčistěte vnější stěny, aniž byste museli používat pracovní plošinu. Maximální pracovní výška je 8 metrů. Power Wash se snadno používá, protože je plně smontovaný, stačí přidat koncový nástavec.

ERGONOMICKÁ PRÁCE

Kombinace vysokotlakého dílu přidaného do i-suit vám umožní ergonomicky pracovat a zlepšit jeho výkon. Tato kombinace také zajistí vyvážení Power Wash.

EXTRÉMNÍ TEPLOTY

Power Wash pracuje s teplotami mezi 10° C a 100° C.

I-SUIT

Použití i-wash v kombinaci s i-suit vám umožní pracovat o 20% rychleji na velkých úkolech. Snižuje pracovní zátěž a fyzické úsilí o 50%.

CHYTRÉ SVORKY

Špičkové inteligentní svorky zabraňují otáčení ovladačů a jsou navrženy tak, aby fungovaly snadno a spolehlivě po celou dobu životnosti systému. Svorky umožňují roztažení nebo zatažení tyčí během několika sekund.

MODULÁRNÍ ROZŠÍŘENÍ

I-wash je teleskopický a modulární koncept. Podle potřeby můžete vytahovat a zatahovat tyče a upravovat potřebnou délku systému. Průměr držadla je vždy stejný, bez ohledu na počet použitých dílů. Všechny části jsou opatřeny koncovými kryty, které chrání uhlíkové vlákno před poškozením, takže jsou odolnější.

VEDENÍ HADICE

Hadice na vodu je uvnitř tyčového systému, aby se zabránilo jejímu ovinutí kolem tyčí. Vyjmutí hadice za účelem výměny kartáče se provádí během několika sekund. Stačí tedy vyjmout červenou podložku, zatlačit na T, přidržet ho a vytáhnout hadici.

RYCHLÝ A EFEKTIVNÍ SYSTÉM VÝMĚNY

I-wash má systém rychlé výměny, takže můžete rychle vyměňovat kartáče a příslušenství, čímž šetříte pracovní čas.

VIZUÁLNÍ VAROVÁNÍ

Systém vizuální výstrahy používaný na konci každé tyče vás informuje o maximální použitelné délce.

MÁTE ZÁJEM O POWER WASH? PŘIPOJTE SE K NAŠÍ REVOLUCI.
TECHNICKÉ SPECIFIKACE
MATERIÁL
65 % UHLÍKOVÉ VLÁKNO
PRACOVNÍ DOSAH
8 m
NÁSTAVCE
6,5 m
SLOŽENÁ DÉLKA
1,8 m
HMOTNOST
4110 g
PRŮMĚR RUKOJETI
37 mm
Back To Top