skip to Main Content

I-FIBRE

ÚSPORA VODY, CHEMIKÁLIÍ A ČASU

Čištění mikrovláknem změnilo průmysl čištění od okamžiku, kdy bylo představeno. Použití méně chemikálií a vody vede k udržitelnější a zdravější planetě. i-team tuto myšlenku dále rozvinul a vytvořil řadu vybavení a příslušenství, které vytváří systém „vše v jednom“.

MIKROVLÁKNO

Mopy z mikrovlákna snadno vyjmete, aniž byste se dotkli zašpiněných stran. Gumová rukojeť zpříjemňuje manipulaci a zabraňuje křečím v rukou. Díky barevným mopům i-fibre můžete snadno snížit riziko křížové kontaminace.

ČIŠTĚNÍ STĚN

Pracovní hlavice je otočná o 360°, což je ideální pro čištění stěn a těžko přístupných míst. Patentovaná technologie ohebných okrajů umožňuje mikrovláknem čistit kulaté oblasti, jako jsou dřezy a jiné zakřivené materiály a je ideální pro 4D čištění.

SYSTÉM PŘEDÚPRAVY

Systém předúpravy je dobře promyšlená řada nástrojů, které hladce spolupracují, aby bylo čištění účinné a produktivní. Šetří vodu, chemikálie a hlavně čas. Balíček dezinfekčního roztoku registrovaný EPA pro předběžnou úpravu i-fiber zabíjí 99,99% choroboplodných zárodků.

TECHNOLOGIE TRIO SPLIT

i-fibre získává obrovskou čisticí sílu patentovanou technologií trio split. Díky integrovaným kanálům na nečistoty můžete zachytit i ty nejmenší částice prachu. Držák je speciálně navržen tak, aby zabránil smrštění mopu. Vždy se dokonale zarovná. Minimální garantované praní: 750krát.

Objednejte si ukázku
MÁTE ZÁJEM O I-FIBRE? PŘIPOJTE SE K NAŠÍ REVOLUCI.
TECHNICKÉ SPECIFIKACE
HMOTNOST RUKOJETI E48
0,411 kg
ROZMĚRY RUKOJETI E48
106 x 20 x 7,5 cm
HMOTNOST RUKOJETI E
0,266 kg
ROZMĚRY RUKOJETI E
69 x 20 x 7,5 cm
HMOTNOST PLASTOVÉHO DRŽÁKU MOPU
0,281kg
ROZMĚRY PLASTOVÉHO DRŽÁKU MOPU
41 x 50 x 10 cm
Back To Top