skip to Main Content

I-FOGGER

SNADNÁ 360° DEZINFEKCE

JSEM VŠUDE

JEDNODUCHÁ DEZINFEKCE

i-fogger je praktický nástroj, který je dobré mít během i po pandemii COVID-19. Rychle dezinfikuje povrchy a celé prostory. Mobilní jednotka vytváří a rozptyluje dezinfekční aerosol (mlhu), která snižuje počet vzdušných mikroorganismů a virů. Navíc jednoduše aplikuje dezinfekční prostředek na povrchy, které jsou obtížněji přístupné.

VELKÝ OBJEM NÁDRŽE

3 litrová nádrž se snadno plní, čistí a vyprazdňuje nad umyvadlem.

SVOBODA POHYBU DÍKY BATERIÍM

Rozloučili jsme se s napájecími kabely. Díky volnému pohybu je čištění snadné a efektivní. Inteligentní přístup typu plug & play vede k nepřetržitému provozu. Kromě toho lze stejné baterie a nabíječky použít pro více strojů z našeho portfolia.

NE VŠECHNY SKVĚLÉ VĚCI POTŘEBUJÍ ČAS

UDĚLEJTE PRÁCI RYCHLE

Výkonný motor zrychluje produkci mlhy. Umožňuje intenzivní velkoobjemovou dezinfekci v místech s hustým provozem, jako jsou: kina, letadla, výletní lodě, autobusy nebo nákupní centra. S vyměnitelnými tryskami můžete podle potřeby regulovat mlhu od malých po velké velikosti kapek. Mlha se vznáší vzduchem a zakryje vše, co ji přijde do cesty.

SNADNÁ DEZINFEKCE JE MOJE SUPER SÍLA

PORAZÍM NEVIDITELNÉHO NEPŘÍTELE

Dezinfekce celé místnosti provede i důkladnou dezinfekci obtížně přístupných míst. Různé velikosti trysek vám poskytnou možnost vybrat přesně tu, která vyhovuje vašim potřebám a zefektivnit tak práci.

UDĚLEJTE PLANETU ZNOVU SKVĚLOU

MILUJEME MATKU PŘÍRODU

i-fogger využívá energii baterie namísto propanového paliva, které se využívá pro tepelné mlhy. To je šetrnější k životnímu prostředí a nezanechává mastné skvrny, které se obtížně čistí. A věděli jste, že stejné baterie a nabíječky lze použít v široké škále našich strojů? To vede k efektivnějšímu využití stávajících dílů.

BEZPEČNOST NENÍ NÁHODA

ÚKLID A BEZPEČNOST JDOU RUKU V RUCE

i-fogger nepoužívá palivo (propan) na rozdíl od ostatních termálních mlh. Propan je při rozlití hořlavý a nebezpečný / kluzký. Akumulátorový i-fogger je mnohem bezpečnější.

JAKO KDYŽ SI VEZMETE SLADKOST OD DÍTĚTE

DEZINFEKCE JE OPRAVDU, OPRAVDU SNADNÁ

Rychle poskytne čistší a zdravější prostředí a zajistí bezpečnou budovu pro přivítání vašich hostů, zaměstnanců a návštěvníků. Skutečnost, že mlha je prakticky bez zápachu, usnadňuje její používání. Zvláště uvnitř.

MÁTE ZÁJEM O I-FOGGER? PŘIPOJTE SE K NAŠÍ REVOLUCI.
TECHNICKÉ SPECIFIKACE
HMOTNOST
7,9 kg (bez vody a baterií)
HMOTNOST BATERIE
1,3 kg
ROZMĚRY (DxŠxV)
200 x 295 x 225 mm
ROZMĚRY VČ. POSTROJE (DxŠxV)
300 x 600 x 315 mm
OBJEM NÁDRŽE
3,5 l
ROZPRAŠOVACÍ DOSAH
5 – 6 m
OBJEM SPREJE
80 – 175 ml/min
VYPRÁZDNĚNÍ NÁDRŽE (TRYSKA 1,5 mm)
20 min
VYPRÁZDNĚNÍ NÁDRŽE (TRYSKA 1,0 mm)
25 min
VÝDRŽ BATERIÍ
přes 50 min
DOBA NABÍJENÍ
2,5 hod
RYCHLOST SPREJE
175 – 100 ml/min
DÉLKA HADICE
1,2 m
VELIKOST KAPIČEK
20 – 150 um
TRYSKY
0,3 mm; 0,5 mm; 0,8 mm; 1,0 mm
VÝKON STROJE
450 W
ČERPADLO
DC24V, 5W, 100 ml/min
MATERIÁL
LDPE
MATERIÁL RUKOJETI
Hliník
Back To Top