skip to Main Content

NOVÉ FUNKCE PRO I-MOP XL a XXL

Připojte se k revoluci (k dispozici od 1.Q 2022)

NOVÉ FUNKCE DOSTUPNÉ V 1.Q 2022

Naše modely i-mopů neustále vylepšujeme. i-mop XL a i-mop XXL budou mít spoustu nových funkcí. Podívejte se na ně níže.

JAK JEDNODUCHÉ

PODPORA POHONU

Podpora pohonu umožňuje obsluze používat i-mop s až o 2,75 kg nižší hmotností na rukojeti pro snadnější otáčení a vytírání. Rukojeť můžete nastavit do 2 různých poloh, takže ji mohou používat lidé různých výšek. Jednoduše nohou zapnete nebo vypnete podporu pohonu a můžete vyrazit. Pro i-mop XXL je to až o 3,45 kg nižší váha na rukojeti.

BUDOUCNOST JE ZELENÁ

I-DOSE

Se systémem i-dose představujeme kapsle, které obsahují vysoce koncentrované, ekologické čisticí složení určené pro i-mop. Stačí vložit kapsli, propíchnout v aplikátoru a počkat, až se tekutina rozptýlí do vody. Každá kapsle obsahuje přesně tolik čisticího prostředku na jednu nádrž i-dose.

i-mop nyní dodáváme se standardním držákem na kapsle i-dose a mini odpadkovým košem na prázdné kapsle.

KDYŽ POTŘEBUJETE CHVILIČKU…

PODPORA PARKOVÁNÍ

Bolest zad je minulostí. Díky podpoře pro parkování se nemusíte ohýbat pro zvednutí čisticí desky, když chcete i-mop na krátkou dobu zaparkovat. Parkovací podpěra vám umožňuje zaparkovat i-mop ve stoje po dobu 10 minut bez zvednutí čisticí desky. Tuto podpěru jednoduše uvolníte nohou.

Ozve se varovný signál
I kartáče potřebují lásku

Aby se zabránilo opotřebení kartáčů, zazní alarm, když je i-mop v parkovací poloze déle než 10 minut. Stroj se poté automaticky deaktivuje. Zvednutím čisticí desky zastavíte alarm a restartujete i-mop.

POUŽÍVÁME CLOUD

I-LINK®

i-link® je nová cloudová platforma pro správu vašeho čisticího zařízení. Nové i-mopy mají uvnitř instalované malé snímače, které jsou již integrované s cloudem i-link. Tyto snímače budou každý den odesílat do cloudu i-link informace o využití, úrovni baterie a dokonce i umístění strojů. Je také možné nastavit pravidla pro upozornění (např. připomenutí údržby po X hodinách používání) a odstraňovat problémů se strojem svému i-partnerovi.

AŽ 130 MINUT PROVOZU S NOVOU ŘADOU BATERIÍ

BATERIE I-POWER 20

Nejnovějším přírůstkem do systému plug and play jsou baterie i-power 20 (24 V, 20 Ah). Jedna sada vám s i-mopem XXL vydrží uklízet až 130 minut. Baterie má dokonce digitální displej, který zobrazuje cykly napájení a zbývající dobu používání.

DEJTE TEKUTINÁM TROCHU ČASU

SYSTÉM PRO ZVEDNUTÍ LIŠT

Někdy čisticí nebo dezinfekční prostředky potřebují pro správný účinek na podlaze určitou dobu. Tak jim ten čas snadno dopřejte. Systém pro zvednutí lišt umožňuje zvednout stírací lištu nahoru pouhým pohybem spínače.

RYCHLEJŠÍ OPRAVY A ÚDRŽBA

ODNÍMATELNÝ MOTOR PRO XXL PRO

Vylepšený motor je menší a lépe se hodí pro i-mop. Lze jej odstranit do 3 minut, což je ideální pro opravy a údržbu. Obsahuje také EPA filtr a pro vůni využívá systém i-scent pod.

EPA filtr
Tento filtr shromažďuje některé z nejmenších částic bakterií, virů a dalších mikroorganismů přítomných ve vzduchu. Shromažďuje také zbytky neutralizovaných mikrobů.

LEPŠÍ PRO VŠECHNY

ANTIBAKTERIÁLNÍ NÁDRŽE

Nádrže jsou vyrobeny z antibakteriálního plastu, který zabíjí bakterie a zabraňuje jejich ulpívání na nádrži. Dochází tím také k výraznému snížení zápachu a vytvoření bezpečnějšího pracovního prostředí pro zaměstnance. Ujišťujeme vás, že při likvidaci tekutin budou zlikvidovány i všechny bakterie.

VŮNĚ I-SCENT

i-scent představuje jemnou, uklidňující, přírodní vůni, kterou můžete přidat do i-mopu. Volitelnou náplň i-scent můžete umístit do motoru a užívat si osvěžující vůni při čištění.

OBJEVTE RŮZNÉ STROJE I-MOP
TECHNICKÉ SPECIFIKACE
APLIKACE
Vnitřní, pouze tvrdé povrchy
TEORETICKÝ VÝKON
Až 1800 m2 za hodinu
PRAKTICKÝ VÝKON
1000 – 1300 m2 za hodinu
RYCHLOST KARTÁČŮ
350 ot / min
PŘÍTLAK KARTÁČŮ
22,5 kg
PRACOVNÍ ŠÍŘKA
46 cm
ROZMĚRY (DxŠxV)
50 x 38 x 120 cm
HMOTNOST BEZ BATERIÍ
18,5 kg
HMOTNOST VČ. BATERIÍ
22,5 kg
NÁDRŽ NA ČISTOU VODU
4 l
NÁDRŽ NA ŠPINAVOU VODU
8 l
MATERIÁL
PP, slitina hliníku
NAPÁJENÍ
2 ks baterie i-power 9
BATERIE
24 v – 8.8 Ah
DOBA PROVOZU
70 – 80 minut
EXTERNÍ NABÍJEČKA
110-240 V, 50/60 Hz
DOBA NABÍJENÍ
4 hodiny
Back To Top